АЗ Алкмаар няма да може да използва целия терен на Националния стадион “Васил Левски” за днешната си официална тренировка. Според разпоредбите на УЕФА тя е задължителна преди двубоя срещу Левски от плейофния кръг на Лига на конференциите.
Причината е, че тревното покритие все още не е готово напълно за експлоатация и поради тази причина органите по поддръжката му са опънали лента от тъч до тъч пред наказателното поле откъм сектор “Б”.
Преди седмици на терена бе разположена сцена за голям рок концерт, а 24 часа преди важния мач покритието все още не е напълно възстановено.
abc-xyz
на 20.08.2025 в 22:51:11 #1УмеренЦСКА на 20.08.2025 в 20:17:14 #1 България е безнадеждно изостанала, за съжаление. ===== Умерен, ние като нация от тарикати, чакаме другите да си построят стадионите. После ние ще си построим по-хубави и по-нови.