Новият старши треньор на Берое - Александър Томаш, иска да привлече в състава си опитният вратар Божидар Митрев, потвърдиха за ТОПСПОРТ източници от клуба от "Герена".

Последният се върна преди няколко месеца в Левски с идеята да е титуляр, но ръководството реши да залага на юношата Николай Кръстев, поради което Божката изигра едва един мач като титуляр - при първата загуба с 0:3 от ЦСКА.

Вратарят пази и на баража с Верея, като се появи през второто полувреме, тъй като Бандаловски контузи титуляря Кръстев, а при дузпите успя да отрази удар от бялата точка, с който Левски се класира в евротурнирите.

Левски вече разполага и с Александър Любенов на вратата, който ще се явява конкуренция на Кръстев. Сърбинът Боян Йоргачевич пък вече няма да е част от "сините".

Божидар Митрев си изля душата: Обиждаха майка ми, а тя не е сред нас... Нека феновете на Левски ме псуват, все българите сме криви