Отборът на Левски не успя да победи словенския Домжале в шестата си контрола от подготовката си в Турция.

Спорът между двата тима в Анталия завърши без победител - при резултат 1:1.

Точен за "сините", в пореден двубой на състава, бе Георги Костадинов.

Софиянци отново заложиха на голяма част от младите си таланти, като Янев, Кабов и Иванов впечатлиха с изявите си.

КОМЕНТАР ОТ МАЧА ПО МИНУТИ ЧЕТЕТЕ ТУК:

- Последен съдийски сигнал. Равенство за "сините".
- 80' - Няколко поредни атаки на словенците, нищо опасно пред "синия" вратар.
- 73' - Младият Георги Янев се включва в игра на мястото на голмайстора Костадинов.
- Множество смени в двете единайсеторки.
- Столичани поддържат високо темпо на игра, като сработването между отделните игрови линии е налице.
- "Сините" налагат териториален натиск, но от това не произхожда нищо по-сериозно пред вратата на съперника.
- 47' - Изравнителен гол за Домжале! Трайковски бележи за 1:1!
- Играта е подновена.

- Почивка.
- 40' - Венци Христов е грубо фаулиран от вратаря на съперника, след като остана очи в очи с него и бе на път да вкара втори гол за "сините".
- 33' - Далечен изстрел на Бедоя, който обаче не попада в целта.
- 30' - Чърнич не успява да се разпише от добра ситуация, след грешка в защитата на българския състав.
- 29' - Жълт картон за Бурабия.
- 23' - Греда за Домжале, но страничният арбитър сигнализира за засада.
- 20' - Опит за налагане на натиск от страна на Домжале. Бранителите на столичани отново са на ниво и не допускат изненада.
- 14' - Жълт картон за Кабов.
- 13' - Няколко опита за контрадействия, от страна на символичните гости. "Синята" защита обаче действа на ниво и се справя с опасностите.
- 11' - Добри изяви на Христов в началните 10 минути. Комплиментите на наставника Стоев, според когото националът се намира в доста добра физическа форма, явно не са напразни.
- 9' - Двама емблематични фена на Левски гледат на живо двубоя. Единият е от столичния квартал "Люлин", другият от "Младост".
- 7' - Нова опасна акция на "сините", но втори гол така и не пада.
- 2' - 1:0! Георги Костадинов се разписва в пореден мач на тима си! Асистенция на Христов.
- Първи съдийски сигнал.

Старши треньорът на "сините" Стойчо Стоев заложи на четирима младоци сред титулярите. Това бяха вратарят Димитър Шейтанов и полевите футболисти Галин Ташев, Мики Орачев и Атанас Кабов.

Венци Христов пък за пореден път демонстрира завидна форма и настроение в играта си - нещо, за което бе похвален и лично от наставника на отбора.

Съставът на Левски: Димитър Шейтанов, Александър Александров, Галин Ташев, Мики Орачев, Сашо Александров, Георги Костадинов, Мехди Бурабия, Мигел Бедоя, Франсис Нар, Атанас Кабов, Венцислав Христов