Грандът Левски излиза в последната си проверка на турска земя днес. Съперник на "сините" ще бъде украинският Олександрия.

Двубоят, който стартира в 14:00 часа, е последният за столичани преди битката срещу ЦСКА на 15 февруари.

Треньорът Петър Хубчев ще изпробва евентуален състав, на който ще заложи и срещу "червените".

Снимка 463764

Източник: ПФК Левски

Голяма част от титулярите се очаква да играят по 90 минути, за да трупат игрово време преди дербито на "Васил Левски".

Станислав Костов: Титлата е реална, ако победим ЦСКА

"Не говорим по темата "Божков"

Мачът в Белек е четвърти за "сините" в Турция, където столичани имат три успеха от три срещи.

26-кратните шампиони победиха с 3:2 арменския Пюник, след което обърнаха с 2:1 Рапид (Виена), а преди два дни надиграха с 4:1 талантите на Узбекистан.

Столичани се прибират в България в петък.

Левски ще пътува до Белек за последната си контрола в Турция

"Сините" срещат Олександрия

Една от въпросителните в състава е кой ще води атаката. Найджъл Робърта имаше травма и не е напълно готов. Именно поради това Станислав Костов или Дени Алар ще бъдат на върха.

Новите попълнения Симеон Славчев и Стайн Спиерингс ще стартират от първата минута.

Снимка 461639

Източник: levski.bg

Олександрия е бронзов медалист от последното първенство в Украйна, а в момента се намира на пето място във временното класиране.