Треньорът на Левски Хулио Веласкес получи неочаквана подкрепа от Нидерландия преди първия мач с АЗ Алкмар от плейофите на Лигата на конференциите.

Сьорд Арс, който назначи испанеца във Фортуна Ситард през сезон 2022/23, защити работата му и отхвърли имиджа му на "луд по тъчлинията".

Хулио Веласкес: Утре няма да играем по същия начин като с Брага

Хулио Веласкес: Утре няма да играем по същия начин като с Брага

Ние също имаме нашите силни страни, които ще се опитаме да покажем, споделя той

"Хулио беше сравнително спокоен човек, докато не дойде часът преди мача. Тогава преминаваше в режим на битка. Той дойде, когато Фортуна беше на дъното, и стабилизира отбора. Смятам, че се справи добре", заяви Арс пред Voetbal International.

По думите му АЗ няма да има лесна задача срещу Левски:

"Те затрудниха сериозно Брага, а този тим е сравним с АЗ. Веласкес винаги търси слабостите на съперника и ако Левски играе дисциплинирано, може да бъде много неприятен противник".