Треньорът на Левски - Станимир Стоилов ще наложи глоба на трима от футболистите.
Това са десният бек Драган Михайлобич, дефанзивният халф Андриан Краев и крилото Здравко Димитров.
Причината е, че те не се появиха навреме за старта на втората част от дългия лагер в Турция. Той бе подновен вчера. Триото пропусна сутрешната тренировка. Причината - анулирани полети от Истанбул до Анталия заради лошото време и обилен снеговалеж.
Играчите предпочетоха да разпуснат по време на дадената им почивка, вместо да останат в Белек. Интересното е, че същата е ситуацията и с кондиционния треньор Михайло Шекероски. Няма да е изненада, ако и той понесе санкция, пише "Тема спорт".
Станимир Стоилов вече показа, че няма да се церемони с никой. Първият, който бе глобен тази година, бе Билал Бари. Причината бе, че нападателят се намираше в лоша физическа форма след празниците. Добрата новина за треньора е, че той вече може да използва Уелтън. По време на кратката почивка бразилецът бе до Анкара. Там той трябваше да си извади работна виза за България. Още по-добре е, че фланговият нападател вече е напълно здрав.
jordan_levskara
на 27.01.2022 в 15:13:11 #14Дpиcko и 4х7, вие от кое цска сте?
german
на 27.01.2022 в 10:47:45 #13за този, няма ли Кодекс на труда
DrINKO
на 27.01.2022 в 10:43:33 #127777 Що му се връзваш на тоя бе, можеш само да му сервШшш в широко отворената уста…..
kanchu
на 27.01.2022 в 10:40:10 #11Глобите отиват директно в изтънелия джоб на Мъди.......
drilldo
на 27.01.2022 в 10:31:31 #10Иновативен начин да сплоти отбора. Срещу себе си.
DrINKO
на 27.01.2022 в 09:57:35 #9ВатерГовнЬо, само можеш да ми ядеш говнята!!!! Дори уЙййй не заслужаваш макар да го търсиш….
Mr.Jack
на 27.01.2022 в 09:38:52 #8Пак въртят интрижки джурналята, информация от типа "една жена пред блока каза" и хоп статийка, кликчета и малоумни коментари. Да ви ибъ в интригантите долни.
VLAD
на 27.01.2022 в 09:26:43 #7Гъзоликия е почнал да си събира заплатата от глоби.
Одобрявам. Щото ако чака от Раев кинти
DrINKO
на 27.01.2022 в 09:13:58 #6Чужд*
DrINKO
на 27.01.2022 в 09:13:31 #5Фалита е въпрос на време, но съм убеден, че след това щя започнат с мъж лиценз, няма да платят лев на търг за активи и пасиви, но за простите говеда тук, те ще са си леЦки, пък ние Литекс….. Ама то какво да очакваш от индивиди като грегори….
DrINKO
на 27.01.2022 в 09:11:22 #4Да глобиш футболист, на който не плащаш редовно заплатата, за дето по независещи от него обстоятелства пропуснал една тренировка? Тея верно търсят за какво да скатаят някой лев заради фалиралото им финансово състояние….. Закривай!
iliyan-dzhunev
на 27.01.2022 в 08:30:12 #3Наистина е много жалко да си лескари.
machkai-kobra-2
на 27.01.2022 в 08:28:03 #2Ох котьоооо Как хубаво ги глобяват баш седем дена преди да станат пълни 3 месеца без заплати. И а на някой му прикипи и е пуснал разтрогване по вина на клуба и си изиска всички заплати до края на договора А нали знаетв кво ще си кажат глобенените. НЕ СТИГА ЧЕ 1 ЛЕВ НЕ СЪМ ВИДЯЛ 3 МЕСЕЦА АМИ И ЩЕ МЕ ГЛОБЯВАТ.... АААААЙ СИКТИР
iliyan-dzhunev
на 27.01.2022 в 07:30:29 #1Абе кво става в тва Лески бе,пари не им дават,глобяват ги,май събират пари за лиценза.