Председателят на НФК Левски Златин Тепсиев е бил брутално заплашен от униформен полицай в Ловеч след мача Литекс - Левски (0:0) в неделя.
"Беше полицай от ПСО-София. Каза ми: "Ти много приказваш. А знаеш ли, че мога да те завра ей в ония храсти и да те убия", обяви Голди вчера.
Същевременно стана ясно, че в "синята" клубна централа на ул."Леге" е било отказано на легендата Божидар Искренов да му продадат билети за мача Левски - Барселона.
Вчера шефовете на НФК на Левски и фенклуба на "сините" София- Запад дадоха съвместна пресконференция, на която призоваха да бъде спряна войната от страна на полицията срещу тях.
Златин Тепсиев, Петър Димитров, Цветан Добрев от НФК, както и шефът на София-Запад - Любомир Костадинов, се обединиха около мнението, че е налице тенденциозно отношение на представителите на МВР към привържениците на Левски, а последното проявление на това е побоят на десетки "сини" привърженици в Ловеч след двубоя Литекс - Левски (0:0) в неделя.
На пресконференцията бе заявено, че Стойчо Денчев, който бе задържан и обвинен, че счупил носа на полицай в Ловеч, не е извършителят на това престъпление. Той е хванат като изкупителна жертва, бит и унижаван от 15 униформени служители, които са го карали да направи самопризнания. Сега Стойчев щял да търси правата си по съдебен ред.
Шефовете на "сините" фенклубове бяха единодушни, че органите на реда трябва да започнат да идентифицират и арестуват истинските извършители, а не да си го изкарват на невинни. Цветан Добрев от УС на НФК обясни, че вина за случващото се има и Константин Баждеков, който не прави нищо за нормален диалог между управата на футболния клуб. Баждеков до момента не е дал и стотинка на НФК, въпреки че е имало договорка да преведе около 30 000 лв. за хореографията за мача с Барселона.
red_master
на 30.11.2006 в 12:41:47 #101Лъжеш,говедо мръсно-ти си толкова убит,че никой няма да иска да те заплашва! А и да те убият по погрешка-кво толкова? Ще отървеш света от един турски тъпанар!
rаew
на 30.11.2006 в 12:37:43 #100насу си пада по судански негри, тия с най-големите паламарки . Къде ше се бута при некъв сержант
Йо-хо-хо
на 30.11.2006 в 12:31:04 #99rаew ма ако беше чул и тоя с твоя ник... Пак щеше да има бой ... кой полицията да оправя първи...
rаew
на 30.11.2006 в 12:28:12 #98Йо, той може би затова се сърди - че оня не го е пожелал
Йо-хо-хо
на 30.11.2006 в 12:25:43 #97rаew Оплаква се човека .... ако му беше казал че ще го нае.... е сам е щел да изтръчка до храстчето...
Шуши
на 30.11.2006 в 12:23:41 #96Тоя е психо като повечето говежди фенове...Не мисля, че някой го взема насериозно.
rаew
на 30.11.2006 в 12:22:05 #95Абе деба мама му деба, тия гувяда почнаха да се престарават. За пореден път чупят, трошат, бият (че и полицаи), и накрая все са невинни. На мачовете винаги ходят само жени и деца и бебета и старци и баби, а пък където минат всичко е почупено. Каква пък е сега тази глупост с Алумин Чиниев. Плашили го били с убийство. Цитираме - "Полицаят ми каза, виждаш ли ги тия храсти. мога да те вкарам там и да те убия." И къде е заплахата точно.
Rom ot Lom
на 30.11.2006 в 12:02:38 #94Bulldozer баткаа може да го е помислил за дубиче вии
Argy
на 30.11.2006 в 12:00:41 #93Голяма работа-едно говедо по-малко!
ФАВОРИТ
на 30.11.2006 в 11:52:09 #92Голди,да не е гръмнала някоя пиратка до теб и да го смяташ това за атентат...шушумиго
LOGO
на 30.11.2006 в 11:38:56 #91SS Lаzio, една лъжа повторена 100 пъти за някои е истина - продължавай да пишеш! Това радиацията на никой не прощава
shtarkel
на 30.11.2006 в 11:34:35 #90Прасета,я марш в кочината!
midjo
на 30.11.2006 в 11:30:45 #89TOQ FES GOLDI TRQBVA DA GO PRATQT V BELENE ILI V SIBIR.TOI GO ZASLUJAVA TOVA
В БЕЛЕНЕ ГОВЕДО ТЪПО
КЗЛ ОЛЕ

ФАВОРИТ
на 30.11.2006 в 11:29:54 #88SS Lаzio ,ти си перманентен лъжец! Няма такова нещо,в управата влизат същите офицери,стадиона е сегашният "Българска Армия" просто БФС(турско и плешиво) не иска да признае това ,но иначе вас от 1000 кладенеза вода ще докарат за да докажат ,че още от праолимпийските игри съществувате

Rom ot Lom
на 30.11.2006 в 11:21:26 #87Филацио много лъжиш би батии..кат дрът сиганин лижииш виии
SS Lаzio
на 30.11.2006 в 11:13:18 #86вашето съветско четирибуквие не е никакъв наследник на славния военен АС-23 - 4 дена след като слизате от гората 11 футболиста, треньори и ръководители на АС-23 - това са царски офицери, подофицери и летци са избесени на собствения им стадион, който сега се казва "Васил Левски", а останалите - хвърлени в затвора, интернирани и натирени по лагерите от червеноармейската власт
Tuffata
на 30.11.2006 в 11:12:18 #85Стига глупости! Това, че сте говеда и смърдите си е ваш проблем... Аз бях на мача и единственото, което мога да кажа че освен говедата имаше само още 4 човека, които заслужаваха голям бой - ама те бяха чорбарчета... Докато се държите като абсолютни тъпанари ще ядете толкова бой, колкото трябва... Плюс това ловешките куки не са замесени в боя...
perukataа
на 30.11.2006 в 11:03:47 #84говедото си е говедо
beliataa
на 30.11.2006 в 10:37:57 #83куоки 3 Регистриран на: 10.04.2006, 13:32 ми нея мно ясно
куоки 3
на 30.11.2006 в 10:36:56 #82тва купата на дедо боре ли държи ?