Треньорът на Левски Петър Хубчев има няколко дилеми около титулярния си състав за мача с ЦСКА, пише "Тема спорт". Наставникът използва доста варианти в четирите контроли по време на зимната пауза, но все още не се е спрял на стартова единадесеторка за първия мач от пролетния дял на първенството.

Специалистът умува върху това кой да бъде партньор на Холмар Ейолфсон в центъра на защитата. Няма да е изненада, ако вместо Нуно Рейш в игра се появи Мартин Райнов редом до исландеца. Халфът бе преквалифициран в централен бранител. Шансовете на Янис Каргас да играе са илюзорни.

Снимка 463770

Източник: levski.bg

От новите попълнения със сигурност като титуляр ще излезе Симеон Славчев. Националът ще си партнира с Хали Тиам в полузащита. Хубчев все още се колебае на кой да заложи пред тях. Считаше се, че Стайн Спиерингс е гласен да започне от първата минута, но в последната контрола с Олександрия като плеймейкър игра Франко Мазурек. Шансове за титулярно място има и Филипе Нашименто. Португалецът е един от най-добре представилите се играчи по време на зимната подготовка. Халфът се отчете с два гола в контролите и имаше голямо влияние върху играта на "сините" докато бе на терена.

Спират премиите в Левски заради финансовата криза в клуба?

"Сините" няма да бъдат допълнително стимулирани за успех над ЦСКА

На върха на атаката Хубчев ще има на разположение Найджъл Робърта, Станислав Костов и Дени Алар. Нидерландецът лекуваше контузия и пропусна голяма част от подготовката в Сандански. В Турция той се появи в игра за малко в спаринга с националния отбор на Узбекистан до 19 години. За участието му в мача с ЦСКА ще се решава в последния момент. Дени Алар не успя да вкара гол в контролите, докато Станислав Костов се разписа от дузпа при поражението с 1:2 от Олександрия.