Петър Хубчев коментира победата на Левски над Царско село с 2:0. Ето какво каза специалистът след двубоя на "Герена":

"Много добро първо полувреме. През второто не бях много доволен, но контролирахме мача. Не оставихме противника да създаде положения.

Първата част всичко беше наред. Това е един от мачовете, в които просто трябваше да победим. Никой не ни пита как, по какъв начин сме го направили.

Търпението е много важно. Често го казвам. Особено на "Герена", срещу по-затворени отбори.

Трябва и майсторство, за да се държи топката. Ние нямахме много положения. Няма как да не бъда доволен от атаката. Имахме толкова голове, колкото и сериозни положения.

Снимка 454269

Не деля отбора на нападение, защита... Всички трябва да се представят добре. Смятам отбора като цяло. Нападателите няма как да вкарат, без да се работи зад тях.

Найджъл отсъства дълго време и от показаното днес сме доволни. Предвид контузията му, която бе до съвсем скоро, можем да си затворим едното око. Той може повече.

Костов тренира на 100%. Може да се върне в игра преди края на годината".

Левски победи Царско село с 2:0