Един от асовете на Левски Паулиньо заяви, че отборът е готов за плейофите. Бразилецът сподели, че очаква с нетърпение срещата с Ботев (Пловдив).

Двубоят е в неделя от 20:30 часа на "Герена".

"Имам фантастични спомени от двубоя с Ботев (Пд) на "Герена" през пролетта. Спечелихме с 3:2, а аз вкарах два гола. Представянето ми бе сензационно, играх много добре.

Помня, че бях резерва. Влязох на почивката, разписах се два пъти и помогнах на отбора да спечели.

В неделя ни чака труден мач, въпреки че се подготвихме добре. Ботев е труден съперник, но очакваме победа. Играем у дома пред нашите прекрасни фенове. Длъжни сме да спечелим трите точки.

С бокса поддържам добра форма. Държи ме в кондиция и ми позволява да бъда на добро ниво през всичките 90 минути", заяви Паулиньо пред Нова телевизия.