Левски продължава инициативите свързани с 80 годишнината от рождението на Георги Аспарухов-гунди. "Сините" припомнят на гръмката си победа със 7:2 над вечния съперник ЦСКА на 17 ноември 1968 година. Левскарите прибавиха таблото от двубоя към специалния герб, с който ще бъде почетен Гунди.

Ето какво написаха "сините" в социалните мрежи:

7 ноември 1968 г. След последния съдийски сигнал на таблото на Националния стадион "Васил Левски" е изписан "резултат, най-велик на този свят". ПФК "Левски" разгромява със 7:2 ЦСКА "Червено знаме" в двубой от 12-ия кръг на "А" РФГ.

Аспарухов е над всички, като реализира хеттрик във вратата на вечния съперник (7", 59", 78"). Любопитен факт е, че попадението му в 59-ата минута е под №900 за "Левски" в родния шампионат.

От тогава до днес 17 ноември е една от най-значимите дати в историята на клуба, а гръмкият резултат става неразделна част от фолклора на феновете.