Крилото на Левски Наджиб Амари отново шокира „сините" с контузия, футболистът отсъства близо два месеца заради мускулно разтежение, което получи в мача с Лудогорец (3:2). В това време Амари липсваше доста на „сините", тъй като тъкмо бе започнал да влиза в добра форма и отново загуби ритъм. Той се завърна на терена при успеха над Монтана с 4:0 като резерва.

Вчера на „Тича" отново бе в групата и влезе на почивката на мястото на Божидар Краев. Амари показа няколко нелоши слизания към вратата на домакините. За негово съжаление след точно 31 минути на терена той получи ново разтежение, като абсолютно непредизвикано се хвана за бедрото . Въпреки опитите на „сините лекари да го вдигнат на крака, Амари бе заменен принудително от Антон Огнянов.

Предвид наказанието и на Антонио Аниете, изборът на Георги Иванов за последния мач за годината срещу Славия ще бъде силно намален.