Левски стигна само до 1:1 срещу футболистите на Пирин, които бяха захвърлени на улицата преди мача. Както е известно, бизнесменът Пол Белогур обяви, че повече не може да издържа отбора и прехвърля акциите си на Общината.

Гостите от София, които имаха подкрепата на близо 2000 свои привърженици, поведоха още в 14-ата минута чрез Асен Чандъров, който се разписа от дузпа, но в последните секунди на първата част профукаха с лекота аванса си, а и с това и възможността да отърват майтапите по свой адрес.

Вратарят Янко Георгиев пък през втората част показа невероятен усет при удари на Роналдо и Илиян Стефанов, за да "помогне" на гостите да се върнат 60 години назад, пише "Мач Телеграф".

Те изравниха антирекорда си от сезон 1962/1963 - 10 поредни шампионатни мача без победа!

Този път обаче серията, която стартира през октомври миналата година е още по-лоша. Треньорът Кръстьо Чакъров и предшествениците на Пламен Андреев и компания, бяха записали 8 равни и 2 загуби при голова разлика 8:10. Сега обаче положението е още по-зле - 7 ремита и 3 провала. Единствено головата разлика е почти идентична - 6:9.

Цунами със силно послание: Винаги заедно!