Старши треньорът на Апоел (Беер Шева) Елянив Барда не скри разочарованите си от отпадането на отбора в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Израелците бяха елиминирани от Левски след драматично поражение с 1:2 в реванша в София снощи, след като първата среща беше завършила 0:0. Двубоят вървеше към продължения, но българите стигнаха до успеха с попадение на Роналдо в шестата минута на допълнителното време.

Апоел напуска Евротурнирите толкова рано за първи път от сезон 2018/2019, когато също загуби в третия квалификационен кръг на Лига Европа (поражение с 3:5 общ резултат от кипърския АПОЕЛ Никозия), след като два пъти в предишните четири сезона достигна до груповата фаза и два пъти игра в плейофите.

"Сините": Левскар да си, братко, е чест!

Ето какво написаха

"Много разочароващ резултат, едно от най-жестоките неща е да получиш гол в 96-ата минута. Но това е футболът. От първия гол на Левски до края на мача ние бяхме по-добрият отбор на терена, доминирахме и създадохме ситуации за разлика от предишните ни мачове. Затова не мога да имам съществени оплаквания към играмчите, те дадоха всичко от себе си.

За нещастие всичко тръгва много зле за нас още от началото на сезона. Не можем да пренебрегваме трудностите, които изпитваме и трябва да направим всичко необходимо, за да коригираме нещата, за да се завърнем към победите и да радваме феновете, които са много важни", коментира Барда.