И към вчерашна дата бе потвърдено, че преговорите с Жереми Петрис и Андриан Краев за нови договори са зациклили и двамата продължават да се дърпат да преподпишат.
"Да, истина е, че Петрис и Краев отказват да преподпишат договорите си, въпреки че им предложихме значително подобрени условия. Едно време казуси като тези с тях двамата ги решавах много бързо и лесно.
За съжаление сега времената са други. Но последствия за тях ще има със сигурност", заяви вчера пред акционерите собственикът на Левски Наско Сираков, цитиран от "Мач Телеграф".
УмеренЦСКА
на 10.11.2023 в 17:05:09 #10Отношенията с тези футболисти, които не искат да преподпишат са работа на клуба, та който са служители. Въобще няма никакви законови основания те да бъдат санкционирани от клуба. Естествено, могат да ги накарат да гледат видео, вместо да ритат топката, но такова нещо е доста некрасиво от морална гледна точка. ...Ама защо им трябваше да инспирират тая кампания за възвеличаване на Анди Краев? Какви ли не дивотии се изписаха, как бил основен играч хем на Левски, хем на националния отбор, имало било "оферти" от чужбина за милиони. Сега се сърба надробената рекламна попара...
the_shooter
на 10.11.2023 в 12:44:44 #9Е що да няма последствия? Щото ги искат в ПСЖ или Реал все едно!
emil-doychev-RQc6O0rx
на 10.11.2023 в 12:12:29 #8И какво пари платихте за Петрис и Краев та трябва само с вас да се занимават?
TRL
на 10.11.2023 в 11:31:04 #7Да не са му роби ?
09866433
на 10.11.2023 в 10:29:37 #6Последният дет гледа видео, напълни трътката на Илианка с юнашко мляко. Ама бабата вече е дръта деа
09866433
на 10.11.2023 в 10:28:03 #5Ако кланът Микре практикува селски мениджмънт, Раеф и мокрият влах Дани АК-то просто извеждат профанщината на съвсем друго ниво. Щяло да има последствия...Ама верно ли бе, скъсаняк?! И кви? Времената били други..Тея мутренски похвати с гледането на Видео сега са подсъдни. Я да ни обясни Атанаска що някой е длъжен да си продължи договора със селското му тимче против волята си. Нека извади Краев и Петри от състава и тоя път и до бараж няма се добутат.
glider
на 10.11.2023 в 08:26:13 #4....Но последствия за тях ще има със сигурност....Е-е-е-х, де ги онези времена с романтични разходки до близките околности в някой багажник? Насе, видеозалата поне у ред ли е?
XAN_lil
на 10.11.2023 в 08:23:15 #3Тъкмо Мъри им селектира 5-6 качествени чужденци и са на път, за 1 год да ги загубят и продават на безценица... Пак ще започнат да събират свободни остатъци в нашата лига... За тия чубженци, браво на Мъри,.. Една дупка няма, а нашите от 5 нови, все 3-4 от тях не стават за нищо...нито техника, нито скорост
vanko-211
на 10.11.2023 в 08:12:19 #2На никой не му се стои за "славата" утре като одъртеят никой от Левски няма да им превежда в картите само защото са били лоялни.
mercyfish
на 10.11.2023 в 07:31:26 #1Какъв е смисълът да се говори така?, онези времена свършиха, футболистите са професионалисти т.е. Егоисти и не се свенят да зарежат един клуб за по-добри условия в друг. Тези идеали за привързаност към името е емблемата вече не ги блазнят. НС се прави на мъжкар от едно време, но времената са други, а и какво очаква от едно франсе и от Краев, като знаем братът на този последния какви ги правеше…