От Националния клуб на привържениците на Левски изпратиха писмо до собственика Наско Сираков, члена на НС Константин Папазов и изпълнителния директор Павел Колев. Причината - дългове, които могат да изправят клуба пред непреодолими проблеми. Те разпространиха и декларация, озаглавена "Колко и на колко дължим пари към момента?".
"Искаме да обърнем внимание на неща, които будят притеснение във връзка със съществуването на клуба и възможността той да бъде изправен внезапно пред тежки, непреодолими проблеми. Става въпрос за дълговете, които Левски има към бивши свои собственици и спонсори, които могат да станат изискуеми в краткосрочен план.
Бихме искали да помолим ръководството на ПФК Левски да изясни пред синята общественост дали г-н Васил Божков наистина няма абсолютно никакво влияние върху клуба, както се твърди от изпълнителния директор г-н Павел Колев, както и дали практически се дължат пари към него и негови фирми.
Намираме доста притеснителни взаимовръзки, които не отговорят на публично изнесената информация от клуба. Молим и да бъде подробно изяснена ситуацията с парите, които се дължат за строежа на Сектор А, тъй като и там има несъответствия между публичната информация, предоставена във времето.
Също така искаме да попитаме дали ПФК Левски има незабавно изискуеми дългове към г-н Русев, Виваком и/или други фирми и контрагенти на клуба.
Тези въпроси се налага да ги зададем публично, защото ръководството на ПФК Левски не спази поетия ангажименти от 31 август 2020 г. да отговори на официално изпратеното ни запитване.
Искаме дебело да подчертаем, че с тези въпроси не целим да компрометираме кампанията за членство в клуба, а напротив - да изясним фактическата ситуация, в която клубът ни се намира. Още повече, че прозрачността в тези аспекти беше гарантирана", се казва в част от декларацията.
drilldo
на 11.09.2020 в 19:06:54 #17"Усмихвайте се и плащайте момчета, усмихвайте се и плащайте" Циклопъ
fanty
на 11.09.2020 в 17:18:46 #16Трион, Искам да разбера как е станало, че От една страна да не се получи така, някой да дойде на село, докато съм на нивата и гърлям картофи, да вземе да ми бутне къщата(мойта е дървена,лесно пада) и да си построи негова. От друга страна пък, ти докато обикаляш по горите да си правиш BBQ на палатка, я може да налазим твоя двор и да го ъпгрейднем с една къща за гости.....
fanty
на 11.09.2020 в 17:01:02 #15Джак, като си започнал тази тема, да те питам нещо: Колко човека наближава БГ диаспора в Чехия? Някой спомена 50 000, което ми се вижда адски много.
fanty
на 11.09.2020 в 16:42:52 #14Пиргос, относно полицейските действия на протестите в Сф съм наясно. От едната страна са Джендърмерията, а от друга, курсанти от Симеоново и разни провокативни елементи платени от Шиши и останалите зависими от Европейските фондове. Нямам интерес към документацията относно собствеността на стадиона, а около процесите, Как така е позволено на частно дружество да се разпорежда с недвижима собственост по свое усмотрение, която е публична държавна. На пример на имот публична общинска собственост е позволено на ВАС да си построи почивна база в с. Лозенец, Бургаско
fanty
на 11.09.2020 в 15:27:07 #13По тема мен лично ме интересува казуса със сектор А. И не от сеир или клюкарщина, а от научен интерес и в дълбочина каква е истината, защото това може да е в интерес на много хора, защото това което Аз знам е, че: 1.Стадиона като спортно съоръжение със съпътстващите го трайно или временно построени сгради, сервитути и прилежаща инфраструктура са публична държавна собственост. 2. Съборен е старият сектор А и е построен нов, кой и с какво право или разрешение го е направил? 3. Твърди се че разходите за това по т.2 са на сметката на ПФК Левски, които после са прехвърлени на ново търговско дружество, а срещу разходите имали насрещна престация, това дружество само разходили приема или и собственост върху сектор А, който обаче е част от публичната държавна собственост(нещо се обърках тук). 4. Компетентните органи по разрешаване на СМР, на кого са дали разрешение за това. 5. Кой е дал/обещал парите на строителните работи 6. Кой в крайна сметка има да получава парите за СМР. 7. Издадено ли е разрешително за ползване на сектор А, при положение, че не е завършен Пак казвам интереса ми не е от фенска гледна точка, а как се случват някои неща в България
edin_chovek
на 11.09.2020 в 14:32:03 #12Боиле , ще има прилив ако ни хиксират , или бият
edin_chovek
на 11.09.2020 в 14:27:32 #11Добър ден . Изсирам се мощно в устата на психо , а пред вратата му съм оставил плик с топла димяща фекални баница
Благодаря за вниманието
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 11.09.2020 в 14:21:05 #10Пиргул не е същата работа бре човек
: ти си луд
ВИЕ ОЩЕ ДИШАТЕ факт
стига с глупостите кифладжия
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 11.09.2020 в 14:01:33 #9Пиргул не е казал ДА за вас
факт
още живуркате
стига писа глупости и фантази че само се излагаш
това за купите и титлите си идва от “гена”,който има на геИарена
0-зиро
И това че гела се бръкна от някъде
: то и ние нямаме
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 11.09.2020 в 13:50:28 #8Фактите говорят друго
не ми отговори защо досега не ги е фалирал
а им праща хора като Черепа да наливат в празното
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 11.09.2020 в 13:43:51 #7Политика и спорт вървят заедно и за това не съм направил спортна медия. Жаб та аз кво съм написал
същото
политиката кой е начело
болното говедо
та ако не беше той удавна да са в небитието
И да аз невярвам рогите да фалират
докато болния е на власт
ако искаше да ги фалира до сега
нямаше да праща Черепа там,както и предните
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 11.09.2020 в 12:36:26 #6Пиргул пак глупости пишеш
ГрОб ако не бяха(демек Болния),досега да бяхте в гроба
колкото и тъпи да пишеш обратното
няма да стане истина
както и колкото и да пишеш прасе,че е СълзЪта
няма как никой да ти се върже на глупоста
ревлата е прасе ама с роги
не с бивни
само доказваш че пишеш само глупости
Rafata
на 11.09.2020 в 12:31:08 #5"Колко и на колко дължим пари към момента?" Наистина ли това е автентичното заглавие? Неграмотна работа
gipsykings
на 11.09.2020 в 11:53:56 #4Точно така Чюи. НИКАКВИ ОТЧЕТИ. Че ще вземе да лъсне истината. А както знаем мафията не харесва това.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 11.09.2020 в 11:49:58 #3След милостинята на шиши(спас),сега сакат и Чери да не си ги сака
ако бяха скочили на Болния можеше и да не си ги иска
elaizgrey
на 11.09.2020 в 11:13:21 #2Чубака, много хубаво, ама как си го представяш така това разпускане? Това да не е дружинен отряд или кръжок за да го разпуснеш? За голямо твое съжаление след разделянето на отбора публиката също ще се раздели. Само че при левски няма да е 95/5% както при нас, а на 5 по 20% защото са подготвени поне 3 нови проекта с името левски, всеки от които ще претендира за наследник
ФК Лафка Подуенска
на 11.09.2020 в 10:57:40 #1Ко? Не!