КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛЕВСКИ ПОБЕДИ С 2:1!

83′

Антон Огнянов пробва шут с левия крак, но право в ръцете на вратаря.

80′

Димитър Шейтанов спаси чист гол в мрежата си! Играч на унгарците стреля изключително опасно, но младият вратар показа завиден рефлекс и не допусна резултатът да стане 2:2.

72′

Станислав Иванов заменя голмайстора Тунде Адениджи.

70′

Левски свали оборотите и в последните минути не се е стигнало до опасно положение пред вратата на унгарците.

66′

Яблонски е заменен от Санберг.

65′

Сашо Александров е заменен от Антон Огнянов. Нерофициален повторен дебют за дошлия от Дунав играч!

58′

УЙПЕЩ ВРЪЩА ЕДИН ГОЛ. Играч на унгарците изскочи срещу Кръстев, той спаси, но при добавката същият футболист на Уйпещ успя да вкара за 2:1.

51′

ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Бурабия намери Аниете в наказателното поле, испанецът чукна фантастично с пета към Адениджи, за който остана по-лесното - да насочи от около точката на дузпата право във вратата на унгарците!

48′

Нар елиминира съперник, но стреля над вратата.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЛЕВСКИ ВОДИ С 1:0!

43′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Мехди Бурабия намери добре Тунде Адениджи, който се откъсна от опеката на защитник на Уйпещ, навлезе в наказателното поле и преодоля технично вратаря и насочи топката към опртазнената врата за 1:0!

38′

Още един отличен шанс за "сините". Прохазка навлезе мощно в наказателното поле и опита подаване към Адениджи, който беше малко пред голлинията, но вратарят застана на пътя на паса и спаси опасността на Уйпещ.

33′

Сукуна загуби по елементарен начин топката и по този начин сложи точка на обещаваща атака.

27′

Димитър Пиргов напредна в половината на Уйпещ и намери добре Адениджи, който обаче не очакваше топката и не успя да се справи и да отправи качествен удар.

21′

Каква възможност за Левски! Сукуна изскочи сам срещу вратаря, но вместо да го преодолее, стреля точно в тялото му.

20′

Левски владее иницициативата в последните минути.

14′

Мехди Бурабия центрира майсторски от фаул, в купа от играчи в наказателното поле,Костадинов засече с глава и ударът му мина много близо над гредата.

12′

Отборът на Левски е сериозно подкрепян от българи, живеещи в Кипър. На трибуната има около 50-ина наши сънародници.

10′

Георги Костадинов намира добре Сашо Александров, той центрира в наказателно поле, където имаше малко защитници на унгарския тим, но подаването му излезе в аут.

5′

Равностойно начало на мача. Унгарците опитаха няколко атаки, но без сериозни заплахи пред вратата, пазена от Кръстев.

1′