Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

83′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Бурабия най-накрая разчупва нулите, след като се възползва от остро центриране от десния флнг и със силен удар с левия крак опъна мрежата - 1:0!

78′

Мицански влиза на мястото на Де Ноойер.

77′

Контузеният Семерджиев отстъпва мястото си на Йомов.

74′

След разбъркване пред наказателното поле на Славия Бурабия стреля силно по земя, но топката попадна право в ръцете на Георги Петков.

72′

Опасен удар от дистанция по посока вратата на Йоргачевич, сърбинът спасява.

70′

Деса влиза на мястото на Нар.

69′

Балджийски излиза, на негово място влиза Минчев.

68′

Влезлият преди минути Сердер Сердеров получи два жълти картона за няколко секунди.

68′

Жълт картон за Мартинов.

64′

Удар на Бурабия от дистанция е спасен и избит в корнер от Георги Петков.

60′

Сердеров влиза на мястото на Николай Димитров.

54′

Остро центриране на Бурабия от фаул, след което двама футболисти на Левски се разминаха да засекат кълбото на метри от вратата на Георги Петков.

51′

Играта временно е прекъсната, тъй като Веселин Минев фаулира грубо Балджийски, който се нуждае от лекарска намеса.

49′

Левски пропуска най-чистото положение в мача! Адениджи получи топката непокрит пред Георги Петков, но нападателят прехвърли и вратаря, както и вратата.

47′

Левски стартира второто полувреме с надеждата за по-добра игра и поне един точен удар към вратата.

46′

Начало на второто полувреме.

46′

Аниете влиза на мястото на Краев през второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Семерджиев можеше да донесе главоболие на левскарите, след като се опита да пусне пас между двамата централни защитници към Николай Димитров, но последният бе изпреварен от Лукин.

41′

Жълт картон за Сърджан Лукин.

40′

Левски можеше да стигне до първо голово положение, но пас на Мехди Бурабия към Адениджи се оказа прекалено дългъ за нигериеца, който оставаше очи в очи с Петков.

36′

Още един жълт картон, този път за Божидар Васев.

34′

Жълт картон за Петко Христов.

30′

Двата отбора предлагат изключително безинтересен и тромав футбол, който съответно води до повече нарушения и единоборства, отколкото някакви положения пред една от двете врати.

23′

Славия организира добра атака по лявото крило, след която последва удар към Йоргачевич, дело на Стефан Велков, но ударът на последния бе омекотен от защитник на Левски и не представляваше проблем за сръбския страж на "сините".

17′

Бурабия напредна добре, след като пред него се отвори пространство фронтално срещу Петков, но ударът му от около 20-25 метра мина далеч от целта.

14′

Близо четвърт час от началото на двубоя, а Левски все още няма опасност пред вратата на съперника. До момента домакините разчитат на центрирания от статични положения, които не представляват проблем за Георги Петков.

11′

Славия организира добра атака, преминала по левия фланг, откъдето последва центриране, но нападател на "белите" извърши нарушение, което съдията Николай Йорданов маркира.

7′

Мехди Бурабия центрира добре от фаул, но Георги Петков излезе и се намеси, изчиствайки топката далеч от наказателното поле на Славия.

3′

Левски се опитва да навлезе в половината на съперника, но за момента играчите на Топузаков не могат да свалят топката на земята и да я задържат колкото е необходимо.

1′

20. Антонио Аниете 24. Валери Домовчийски

Левски излиза срещу Славия в мач от 17-я кръг на Първа лига, а ситуацията в тима от стадион "Георги Аспарухов" е повече от деликатна.

Формацията на Елин Топузаков записа две поредни загуби в шампионата в рамките на няколко дни, след като левскарите паднаха от Локо Пловдив на "Герена" с 1:2 миналия уикенд, а през седмицата отстъпиха при гостуването на Лудогорец със същия резултат.

По този начин "сините" останаха на 9 точки зад лидера от Разград.

"Белите" пък стигнаха до успех с 3:2 през седмицата срещу Ботев Пловдив, а при новия треньор Владимир Иванов играчите демонстрират настроение.

На старта на сезона Левски спечели с категоричното 4:0, но тогава на пейката бе Люпко Петрович.

Дали е възможно този резултат да се повтори - отговорите след 17,30 часа, когато е началото на двубоя на "Георги Аспарухов".