Хотич е заменен от Мертели.

76′

Дино Хотич получава жълт картон.

69′

Тавареш бележи с шут от точката на дузпата. Йоргачевич бе спасил ударът преди това, но този път беше безпомощен.

68′

Байде заменя Бохар.

66′

Жълт картон за Костадинов.

61′

Поредно положение за "сините". Нар пропуска.

60′

Час игра на "Георги Аспарухов". Резултатът остава непроменен.

59′

Реферът не даде дузпа за Левски! Топката срещна ръката на футболист на Марибор в наказателното поле.

51′

Ханданович спасява удар на Прохазка.

48′

Марван Кабха получава жълт картон.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

40′

Шут на Христов, вратарят спасява.

30′

Йоргачевич спасява дузпата на Тавареш! Резултатът остава 1:0 за Левски!

28′

ДУЗПА за Марибор!

25′

Венци Христов остава очи в очи с Ханданович, но стражът спасява!

22′

Франсис Нар бележи! 1:0 за Левски!!!

15′

Христов стреля от въздуха, но топката преминава на метър над "синята" врата.

10′

Припряни действия в "сините" редици. Съперникът изглежда по-подреден и организиран на терена.

6′

Жълт картон за Александър Емилов Александров.

1′

Люпко Петрович Дарко Миланич

Левски приема Марибор в среща-реванш от втория предварителен кръг на турнира Лига Европа.

Билетите бяха предварително изкупени, на "Герена" ще ври и кипи. След 0:0 в първата среща, всичко ще се реши тази вечер.

След тригодишното отсъствие от евротурнирите, феновете на Левски са в еуфория. Със сигурност обаче ги тревожи, че любимият им отбор вече 5 часа и 36 минути няма отбелязан гол в турнирите на Стария континент.

А днес задължително трябва да падне такъв... От друга страна Левски е в серия от 9 мача без загуба у дома в Европа.

Треньорът Люпко Петрович пък ще влезе в Топ 3 на треньорите, които са водили Левски в евротурнирите. Това ще е негов 14 двубой начело на тима и по този показател ще изпревари Васил Методиев - Шпайдела.

Единствените двама пред него в тази класация са Иван Вуцов с 18 срещи и Станимир Стоилов с 30.

Трайно контузени на "Герена" са Сърджан Лукин, Деян Иванов и Мехди Бурабия.