Младият нападател на Левски Преслав Бачев е с контузия, което притеснява щаба. Това е и причината младокът да не попадне в групата за неделното домакинство на Хебър. 17-годишният талант (роден на 14 март 2006 година) вече изигра два мача в първенството. Той бе и героят при победата над Ботев Враца на "Герена", пише "Тема спорт". На 13 август сините спечелиха с 1:0, като Бачев реализира победното попадение в 83-ата минута.

Костов настоява за нов играч в Левски

Държи да подсили атаката

Очаква се в скоро време напълно готов за игра да бъде друг млад играч на Левски - националът Марин Петков. Той лекува контузия в глезена, получена при гостуването на Апоел Беер Шева в Лигата на конференциите.

Напусналият Левски и преминал в Ботев Пд Ивелин Попов се върна вчера на стадион "Георги Аспарухов", но не като футболист, а като част от Специализирания курс за Лиценз А към Треньорската школа. Той изгледа заниманието, което Валери Божинов направи с един от детските отбори на Левски на изкуствения терен на "Герена". Попето бе в компанията на още трима футболисти, които учат за наставници и са играли в Левски - Валери Домовчийски, Дарко Тасевски и Богомил Дяков.