Поредната контрола на Левски в Анталия завърши злополучно и скоропостижно. Мачът с арменския шампион Улисес бе прекратен в 61-ата минута заради масов бой.

Иначе дотогава Улисес водеше с 2:1, въпреки че Левски бе по-добрият отбор на терена. Именно сините имаха първи шанса за гол още в 6-ата минута. Тогава Домовчийски пресече лошо върната назад топка, но останал сам срещу вратаря, би в него.

В 11-ата мин. „сините" получиха дузпа за задържане на Педро без топка в пеналта. Домовчийси застана за д топката и не сбърка - 1:0 за Левски.

В 22-ата мин. Краев пропусна повече от 100-процентово положение сам пред празната врата след пробив и пас на Педро. Секунди след това самият Педро също не успя да се разпише след хубав удар.

В самия край на първата част Улисес изравни с първия си удар във вратата. Шимбамба получи в коридор между Прохазка и Стойчев и с мощен шут не остави шансове на Йоргачевич.

Улисес излезе напред в резултата в 57-ата мин след страхотен гол на резервата Хурцидзе, който се разписа с шут от дъгата на пеналта.

Минути след това започнаха и баталните сцени.  Веско Минев и играч на Улисес се спречката, като българинът получи удар. Това доведе до намесата и на останалите играчи, на терена влязоха и резервите и хора от щабовете на двата тима. В мелето го отнесе и Владо Гаджев, който дори бе съборен на земята. Постепенно страстите се успокоиха, но двата отбора нямаха желание да доиграят мача и реферът свири край.

ЛЕВСКИ - УЛИСЕС 1:2

1:0 Домовчийски (13-дузпа)

1:1 Шимбамба (43)

1:2 Хурцидзе (57)

Съставът на Левски: Боян Йоргачевич, 15 Роман Прохазка, 5 Борислав Стойчев, 31 Емил Нину, 14 Веселин Минев, 13 Владимир Гаджев, 77 Стефан Велев, 10 Мигел Бедоя, 12 Божидар Краев, 11 Луис Педро, 17 Валери Домовчийски