Левски завърши наравно 3:3 с Карпати Лвов в последната си контрола от лагера в Анталия.

Двубоят срещу украинците ще се запомни с двата нови гола на Валери Домовчийски, който вече има точно 10 в предсезонната подготовка.

"Сините" обаче отново демонстрираха много слабости в отбрана, нищо че тя игра в почти титулярен състав. Първия си гол за Левски вкара сомалиеца Абди.

3:3 Швед (88')

Съставът на Левски: 29. Боян Йоргачевич, 15. Роман Прохазка, 31. Емил Нину, 5. Борислав Стойчев, 14. Веселин Минев, 45. Владимир Гаджев, 77. Стефан Велев, 10. Мигел Бедоя, 12. Божидар Краев, 30. Либан Абди, 17. Валери Домовчийски

Карпати: 1. Роман Пидкивка, 20. Иван Лобай, 5. Андрий Хиченко, 32. Игор Пластун, 94. Денис Мирошниченко, 52. Дмитро Клотс, 22. Амброзий Чачуа, 35. Мариан Швед, 9. Денис Кожанов, 10. Артур Карноза, 27. Вадим Страшкевич

ВСИЧКО НАЙ-ИНТЕРЕСНО ПО МИНУТИ

1' - Начало на последната контрола за Левски в Анталия

3' - Абди с шанс да се разпише! Сомалиецът бе изведен отлично отляво, но стреля във вратаря.

12' - Прохазка пробива сам отдясно, мина покрай притнивник, но в крайна сметка се забави да подаде и топката му бе отнета.

16' - Краев се опита да намери Абди с хубав пас, бранител на украинците обаче избива

25' - Домовчийскиииииии... Нападателят преодоля вратаря на Карпати, но ударът му е избит от голлинията.

35' - ЛЕВСКИ БЕЛЕЖИ!  Топката попадна отляво у Абди. Той отправи техничен удар, вратарят изби, но топката се удари в левия греда и влезе в мрежата!

40' - Карпати изравни набързо! Карноза стреля от фаул, Йоргачевич изби, но в последвалото разбъркване, Хитченко успя да наосчи топката във вратата.

44'- 2:1 За Карпати! Какво става със "синята" защита?!? Швед се разходи през отбраната на Левски и пусна топката покрай Йоргачевич за 2:1

45' - Край на първата част!

46' - Начало на второто полуврме!

51' - Продължително нападение за Левски. Топката попадна в Абди, който пробва пас в наказателното поле, но защитник пресече топката преди тя да стигне до Домовчийски.

55' - Шанс за Абди, той влезе в пеналта и стреля, но над вратата

67' - Домовчийскиииии. страхотен гол!  Краев центрира отдясно, а Домо със странична ножица набута топката във вратата на Карпати!

71'- Аниете влиза вместо Гаджев, Педро заменя принудително Абди

78' - Педро с добър самостоятелен пробив по крилото, опита се да пусне към Домовчийски, но вратарят прсече паса.

86' - ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! ПАК Домовчийски, 10-ти гол за него в контролите тази зима! Чудесна атака на столичани! Аниете пусна с пета към Педро, а той продължи към Валери, който ня празна врата нямаше как да пропусне!

88' - Странно развитие, или по-точно - много подобно на това от първото полувреме. Карпати веднага изравнява, след като "сините" проспаха центриране от корнер, непокритият Швед овладя и заби топката във вратата.