Шампионите от Левски завършиха наравно 1:1 при гостуването си на първенеца в румънското футболно първенство Динамо (Букурещ) в контрола, играна на националния стадион в столицата на северните ни съседи.

"Сините" започнаха доста сковано срещата и още в 23-та минута Жан Филип Менди даде преднина на домакините, възползвайки се от грешка в отбраната ни.

Голът като че ли отърси българския тим и той заигра далеч по-убедително, достигайки до изравнително попадение чрез Милан Коприваров в 32-а минута. Младокът успя да излъже вратаря Романов с удар от малък ъгъл.

През второто полувреме и двамата наставници Станимир Стоилов и Мирча Резник извършиха куп смени, но до нов гол така и не се стигна. В игра за шампионите се появиха Седрик Бардон, 16-годишният израелец Ели Зизов и вратаря Ники Михайлов, който на два пъти се справи блестящо след удари на Мушац и Миту.

В последния четвърт час Левски отново вдигна оборотите и можеше и да спечели, ако от своя страна резервния страж на домакините Матаке не отрази изстрели на Милан Коприваров. Веднъж и малшансът попречи на "сините", след като бранител на Динамо изчисти кълбото от голлинията след удар на Емил Ангелов.

Левски: Божидар Митрев, Живко Миланов, Борислав Стойчев, Станислав Ангелов, Веселин Минев, Ричард Еромоигбе, Георги Сърмов, Мирослав Иванов, Екундайо Джаейоба, Милан Коприваров, Емил Ангелов