Здрав пердах от Ботев (Пловдив) изядоха футболистите на Левски до 17 години в мач от Елитната група. "Канарчетата" размазаха своя съперник с категоричното 5:1 в мач, игран на базата на "жълто-черните" в "Коматево".

Иван Василев изведе "канарчетата" напред в 21-та минута, когато откри резултата с мощен удар от няколко метра. Десет минути по-късно Кристиан Добрев удвои.

След по-малко от минута обаче гостите върнаха едно попадение с красив удар от границата на наказателното поле. В 34-ата минута момчетата на Стефан Стоянов си върнаха двата гола аванс, след като Слави Шопов проби по десния фланг и пусна към Кристиан Добрев, който вкара за 3:1.

В 37-ата минута интригата окончателно приключи, след като малките "канарчета" стигнаха до четвърти гол след великолепна комбинация в половината на "сините", завършила с гол на Димитър Тонев.

В средата на втората част Кристиан Добрев реализира хеттрик, с което оформи крайния резултат - 5:1 за Ботев.