90′
Турнир: Контроли 2024 Стадион: Терен №2, футболен комплекс "Георги Аспарухов" Зрители:
90′

Левски зарадва привържениците си с убедителна победа с 4:0 срещу Витоша (Бистрица) и завърши с положителен серията контроли. "Сините" победиха Ботев Враца с 3:1 и допуснаха загуба с 1:2 от Марица с екпериментален състав.

75′

Станимир Стоилов подмени почти изцяло състава на терена и качеството на игра поспадна.

74′

Ивелин Попов се разписа на празна врата, след като засече изстреляна от Рикардиньо топка.

Левски се събужда през април

"Сините" записват само едно равенство миналата година

73′

Гостите си отбелязаха автогол след центриране по земя пред вратата на Роналдо.

69′

Станимир Стоилов започна да прави промени в състава.

65′

Уелтън удвои аванса на Левски, след като технично прехвърли стража на Витоша и след това довкара топката ефектно с глава.

57′

Роналдо претендира за извършено нарушение срещу него, но съдията не е видял непозволена игра.

52′

В 52-рата минута Патрик-Габриел Галчев центрира добре по земя успоредно на голлинията. Рикардиньо атакува топката, но закъсня с шпагата си и тя излезе в аут.

49′

В 49-ата минута Хосе Кордоба не успя да преодолее вратаря Петков от отлична позиция. Бранителят стреля право в стража на Витоша от няколко метра и не успя да вкара втория си гол в мача.

46′

Второто полувреме стартира.

46′
46′

Вратарят Николай Михайлов е заменен на почивката.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Левски стигна до желаното попадение след точно изпълнена дузпа от Рикардиньо, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле след изстрел на Ивелин Попов.

43′

Дори Хосе Кордоба се включва в атаките на Левски. "Сините" търсят попадение преди края на първата част.

42′

Рикардиньо се опита да прати топката технично в мрежата след центриране на Галчев, но замисълът му не се получи и топката излезе в аут.

40′

Краев, който преди това беше спрял контраатака на Витоша, стреля силно от дистанция, но над вратата.

39′

Рикардиньо пробва мерника си, но Петков спасява.

36′

Витоша сгреши при изнасянето на топката, което позволи на Левски да организира атака. Уелтън стреля силно от границата на наказателното поле, но Петков боксира топката и отрази опасността. Секунди по-късно стражът отново се намеси добре.

34′

Футболист на Бистрица стреля по земята в очертанията на вратата на Левски, но Николай Михайлов спаси.

30′

Шут на Уелтън мина на метър от дясната греда.

Снимка 613004

Източник: startphoto.bg

29′

Продължителна атака на Витоша беше прекъсната, след като Хосе Кордоба изчисти топката в половината на гостите.

25′

За втори път гредата спасява гостите от попадение. След пробив на Роналдо по фланга топката беше центрирана в наказателното поле. Рикардиньо отправи удар, стражът на Витоша Калоян Петков игра с топката, след което тя се отби в страничната греда.

20′

Асен Чандъров е спрян непозволено пред наказателното поле. Ивелин Попов изпълнява прекия свободен удар, но топката не попада в целта.

Снимка 613007

14′

Витоша изпълни свободен удар, но не затрудни опитният вратар Николай Михайлов. Той улови и с дълго центриране намери Рикардиньо на десния фланг, но той не беше подкрепен от свои съотборници и атаката беше прекратена.

9′

Малшанс за Левски. Гредата спаси Витоша от попадение след удар на Роналдо.

6′

Цунами пресира в наказателното поле на Витоша, но си поведе силно топката и тя напусна терена.

5′

Гостите от витошкото село опитаха контраатака, но отбраната на Левски се справи с опасността.

2′

Футболистите на Левски владеят инициативата. Във втората минута Рикардиньо беше изведен пред вратата, но стражът на гостите го изпревари за топката.

1′

Двубоят на помощното игрище на комплекса "Георги Аспарухов" започна. Витоша Бистрица имаше първи правото да владее топката.