Юношите на Левски до 19 години победиха с 3:1 Лудогорец в дербито между първия и втория в класирането на Елитната група в тази възраст.

Срещата от 14-ия кръг на надпреварата се игра на Терен №2 на комплекс "Георги Аспарухов". Първото полувреме завърши без голове, а в 58-та минута Александър Мицев откри за "сините".

10 минути по-късно гостите от Разград изравниха, но с попадения на Мартин Петков в 70-та и Стефан Стефанов в 88-та минути футболистите на треньора Иво Градев стигнаха до трите точки.

Левски е лидер в класирането с 35 точки, втори е Лудогорец с 29 точки, но и мач повече. Трети е Септември с 28 пункта.

Илиана Раева: Наско Сираков ще върне Левски там, където му е мястото

"Той ще трябва да мине през един много жесток път"

Съставът на Левски U19:1 Иван Андонов, 15. Богдан Костов, 5. Константин Айдарски, 21. Костадин Илиев, 17. Владимир Сиромахов, 6. Радослав Гайдев (к) (46 - 20. Стелиън Георгиев), 7. Мартин Хайдаров (73 - 14. Стефан Стефанов), 8. Даниел Начев (85 - 10. Тодор Найдин), 18. Александър Мицев (62 - 23. Ивайло Христов), 9. Мартин Петков, 11. Димитър Иванов.