Юношите на Левски до 18 години победиха с 3:1 Ботев (Пловдив) в първата среща от 1/4 финалите в турнира за Купата на БФС.

Двубоят се игра на спортен комплекс "Коматево". Домакините излязоха напред в резултата още в 1-та минута на двубоя, но само 3 по-късно Даниел Начев изравни.

През второто полувреме "сините" направиха пълен обрат с попадения Марин Петков в 63-та и Даниел Начев в 70-та минути.

Славиша Стоянович е с коронавирус

Треньорът е по карантина

Реваншът на стадион "Георги Аспарухов" е насрочен за 6 април, вторник от 14:00 часа.

Левски U18: Пламен Андреев, Петър Войнов, Денис Динев, Константин Айдарски, Никола Църовски, Илиян Йовчев, Стелиън Георгиев (54 - Александър Асенов), Даниел Начев, Самуил Беримски (88 - Васил Димитров), Марин Петков, Атанас Йорданов (76 - Димитър Иванов).