Юношите на Левски до 16 години показаха характер и отстраниха Берое от турнира за Купата на БФС.

"Сините" победиха с 4:0 на стадион "Георги Аспарухов" и се класираха на полуфиналите на турнира. В първия мач, игран в Стара Загора, Левски загуби с 0:1.

Първото попадение стана дело на Асен Митков, който се разписа в 4-ата минута от дузпа. Преслав Бачев удвои в 7-ата, а Симеон Василев направи резултата класически в 16-ата минути. Кристиан Красимиров в 74-ата минута оформи крайното 4:0.

Левски вдига четирима за "Тича"

Със сигурност в групата ще се завърне Андриан Краев

Левски U16: 1. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 3. Слави Чакъров, 4. Георги Коричков, 5. Симеон Василев (41 - 16. Константин Габерски), 6. Виктор Василев (к), 7. Любомир Тодоров (75 - 15. Стилиан Бързачки), 8. Антоан Стоянов (75 - 13. Михаил Михайлов), 9. Радостиан Димитров, 10. Асен Митков (41 - 17. Петко Панайотов), 11. Преслав Бачев (59 - 14. Кристиан Красимиров).