Отборите на Левски U15 и U17  записаха две победи при домакинствата си на Национал в мачове от 19-ия кръг на надпреварата в Елитните групи в тези възрасти.

Юношите на Левски до 15 години победиха с 5:2 връстниците си от столичния клуб. Два гола за водения от треньора Стоян Димов тим отбеляза Адриан Райчев в 15-та и 33-та минути, а по едно попадение добавиха Йоан Янев в 48-та, Виктор Любенов в 58-та и Преслав Бачев в 63-та минути.

"Сините" са на второ място във временното класиране с 45 точки, с три по-малко от ЦСКА.

Съставът на Левски U15: 23. Пламен Иванов, 2. Ериан Благоев, 18. Калоян Борунов, 5. Дейвид Михалев, 4. Виктор Любенов, 21. Никола Бандев, 7. Александър Божилов (к), 14. Александър Маринов (50 - 13. Александър Александров), 8. Йоан Янев (61 - 9. Александър Сомов), 16. Преслав Бачев, 11. Адриан Райчев (65 - 19. Крис Златинов).

Локомотив (София) победи Левски с 1:0 в контролен мач

Късен гол помогна на Локо (София) да удари Левски в контрола на "Герена"

Владимир Николов се превърна в герой за "железничарите"

Левски U17 победи с класическото 3:0 на изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов" връстниците си от "Национал". Точни за "сините" бяха Александър Асенов, Любомир Тодоров и Васил Димитров през първото полувреме на двубоя.

Воденият от треньора Петър Карачоров отбор остава едноличен лидер в класирането с 55 точки, с 12 повече от втория ЦСКА, който е и с мач по-малко.

Съставът на Левски U17: 12. Калоян Славчев, 2. Алекс Минчев (80 - 15. Део Дамянов), 4. Димитър Андонов (к), 3. Атанас Йорданов, 14. Никола Църовски, 5. Антоан Стоянов, 8. Александър Асенов (63 - 19. Виктор Атанасов), 10. Асен Митков, 11. Ивайло Марков, 7. Любомир Тодоров, 9. Васил Димитров (85 - 22. Ангел Димитров).