Левски вече работи по лятната селекция и активно търси и нов вратар, освен полеви играчи. От "Герена" са доволни от представянето на Пламен Андреев, но искат да засилят конкуренцията на неговия пост, пише "Тема Спорт".

В момента треньорът на вратарите освен Андреев подготвя още Иван Андонов и Николай Михайлов, а често с първия тим занимания водят и някои от талантите в школата. Андонов все още чака официален дебют.

Иначе в момента Пламен Андреев се намира в серия от 434 минути без допуснат гол. Той за последно инкасира попадение в 16-ата минута при гостуването на Пирин Благоевград, спечелено с 2:1, а след него нареди четири мача със суха мрежа.

Не е изключено сините да се насочат към взимането на чужденец, приключвайки традицията от последните години под рамката да е юноша на Левски.

На стадион "Георги Аспарухов" по всяка вероятност ще бъде привлечен някой от набелязаните през зимата Алекс Колев или Ангел Бастунов.