Левски и Судува не се победиха - 1:1

Фамозен гол спаси Левски от нова загуба в Кипър

"Сините" завършиха 1:1 със Судува

88′

Удар с глава на Яблонски след центриране от пряк свободен удар рикошира в играч на Судува и излезе в корнер. След неговото изпълнение малко не достигна на Тиам да нанесе голов удар.

82′

Цветкович изпълни бързо пряк свободен удар и изведе Станислав Иванов отдясно. Младокът опита удар по диагонала, който мина покрай гредата.

79′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Невероятно изпълнение на Мариани!!! Швейцарският халф получи топката отляво на наказателното поле и с мощен удар от около 25-30 метра под гредата вкара за 1:1.

76′

ГОООЛ ЗА СУДУВА!! Играч на литовците получи топката в наказателното поле и продължи към свой съотборник, който бе оставен непокрит и на празна врата вкара за 0:1.

68′

Станислав Иванов заменя Буш.

63′

Кръстев влиза на мястото на Михайлов.

55′

Жълт картон за Нуно Рейш. Португалецът се нахвърли върху играч на Судува, който извърши грубо нарушение срещу Буш. Последва спречкване между двата отбора, което обаче бързо бе потушено.

54′

Бърза атака на литовците отляво завърши с удар с глава на играч на Судува, но Михайлов демонстрира отличен рефлекс и изби в корнер.

46′

Нганиони влиза на мястото на Горанов.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

43′

Цветкович центрира в наказателното поле, където Илия Димитров стреля опасно с глава, но прати топката над вратата.

42′

Левски организира опасна атака през центъра. Паулиньо получи топката отдясно и потърси Димитров в наказателното поле, но Мантула изчисти.

40′

Спасяване на Михайлов! Играч на Судува хвърли тъп в наказателното поле, топката беше продължена от футболист в червено за негов съотборник, който стрела с глава, но българският вратар улови топката.

31′

Удар на Мариани от пряк свободен удар на границата на наказателното поле срещна стената и излезе в корнер.

24′

Мариани намери на втора греда Цветкович след изпълнение на пряк свободен удар. Сърбинът продължи топката за Тиам, който опита задна ножица, но ударът му бе слаб и мина покрай вратата.

20′

Мариани центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Рейш стреля слабо с глава покрай вратата.

18′

Пропуск на Яблонски!!! Чешкият защитник бе оставен непокрит след центриране от корнер на Мариани, но прати топката покрай гредата.

17′

Паулиньо намери Иван Горанов отляво. Бранителят напредна с топката и подаде към Буш, чийто удар бе блокиран от играч на Судува и кълбото излезе в корнер.

15′

Спокойно начало на срещата. Играта се води предимно в центъра на терена.

9′

Бившият защитник на ЦСКА Иван Иванов е пред трансфер в днешния съперник на Левски - Судува. Бранителят в момента гледа контролата на живо.

Иван Иванов пред трансфер в Судува

Преди няколко месеца Иванов напусна турския Алтай

7′

Първа по-сериозна опасност пред една от двете врати. Топката бе центрирана в наказателното поле на Левски, където играч в червено нанесе удар от малък ъгъл, който Михайлов изби в корнер.

2′

Мартин Райнов се превърна в първото ново попълнение на Левски през зимата. Халфът дойде от Берое и подписа договор за година и половина. Очаква се утре сутрин габровецът да пътува за Кипър, където да се присъедини към подготовката на новия си отбор.

1′