Стелиън Георгиев засече центриране отдясно. Футболистът шутира, получи се рикошет и топката кацна върху напречната греда.

Петър Войнов заменя Радослав Цонев.

67′

Константин Айдарски влиза на мястото на Иван Горанов.

66′

ГОЛ! Влезлият преди минути Любомир Тодоров бележи! Нападателят бе изведен зад защитата на госите, Билал Бари го подкрепи от другата страна. Все пак младокът реши да завърши сам и успя да преодолее Стефано Кунчев.

63′

Голмайсторът в тази среща Георги Миланов излиза, на негово място се появява Любомир Тодоров.

55′

Асен Митков влиза на мястото на дебютанта в този мач Димитър Костадинов

52′

ГОЛ! Георги Миланов не сгреши от бялата точка. Футболистът отправи мощен изстрел, който не остави шансове на Стефано Кунчев.

51′

Дузпа! Билал Бари бе повален в наказателното поле на гостите и съдията Димитър Димитров посочи бялата точка.

50′

Остро центриране дълбоко в наказателното поле на Спортист. Билал Бари обаче се размина с топката.

50′

Стивън Славков получи официално предупреждение.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

43′

"Сините" организираха бърза контра, която завърши със силен извеждащ пас на Иван Горанов към откъсващия се Георги Миланов. Стефано Кунчев предвиди ситуацията и излезе от пеналтерията, за да изчисти топката.

36′

Ивайло Михайлов получава жълт картон.

29′

Още една греда! Здравко Димитров за пореден път пробва изстрел извън рамките на наказателното поле. Футболистът изненада Стефано Кунчев, но топката се удари в левия страничен стълб.

25′

Греда! Радослав Цонев центрира от ъглов удар, Билал Бари се извиси над всички и отигра с глава, но топката срещна дясната греда на вратата на Стефано Кунчев.

21′

Иван Горанов центрира отляво към Билал Бари. Футболистът нанесе изстрел с глава, но топката премина на сантиметри над гредата.

11′

Здравко Димитров пробва да изненада Стефано Кунчев с удар от около 25 метра. Вратарят на гостите обаче внимаваше и спаси.

Снимка 545321

9′

Денис Динев също е оцветен в жълто.

8′

Борислав Стойчев получава жълт картон.

5′

Стивън Славков опита изстрел от далечно разстояние. Топката не намери рамките на вратата.

2′

Новият треньор на Левски - Станимир Стоилов бе посрещнат от "сините" фенове с бурни овации преди първия съдийски сигнал.

Снимка 545314

1′

Преслав Бачев

Левски приема Спортист (Своге) в приятелска среща на стадион "Георги Аспарухов". Това е и неофициален дебют на новия треньор на 26-кратните шампиони Станимир Стоилов.

В сряда столичният гранд отново ще мери сили с отбор от Втора лига, а съперник е Марица. Първоначално трябваше "сините" да се изправят срещу ФК ЦСКА 1948, но по настояване на новия треньор Станимир Стоилов, съперникът е бил сменен.