Левски победи унгарския Гьор ЕТО с 2:1 в третата си контрола от подготвителния лагер в австрийския курорт Линдабрун.

За разлика от предишния мач срещу Черноморец Одеса, този път „сините" показа значително повече острота в атака. Първия си гол, макар и в неофициален мач вкара и новото попълнение Базил де Карвальо. Другото пък бе дело на бразилеца Марсиньо.

Левски започна добре и поведе малко преди да е изтекъл първия половин час. Карвальо пусна към Рамос, който пък центрира към Марсиньо. Бразилецът бе добре пласиран и засече топката с глава във вратата за 1:0.

До края на първата част Левски продължи да играе по-добре, но второ попадение нямаше.

Десетина минути след началото на второто полувреме удари и часът на Де Карвальо. Огромна заслуга за гола обаче имаше Рамос, който е справи отлично по десния фланг и сложи топката на главата на Базил за 2:0.

След това попадение обаче „сините" отстъпиха инициативата и Гьор организира няколко опасни атаки, включително и след статични положения.  Именно след такова и последвало центриране дойде и голът за Гьор, реализиран от Трещик.