Шампионът Левски загуби първи точки от началото на сезона.

В среща от 3 кръг на "А" група на стадион "Българска армия" в генералната си репетиция преди мача-реванш от третия предварителен кръг на Шампионската лига "сините" завършиха 0:0 с Вихрен (Сандански).

Тимът на Станимир Стоилов игра с човек повече от 29-ата минута, след като за груб фаул срещу Георги Иванов директен червен картон получи Цветкович.

Отборът на Вихрен можеше да вземе и трите точки, след като в самия край на двубоя Виктор Софрониев бе изведен на отлична позиция пред Петков, но пропусна.

През първата част Софрониев удари и греда.

Тимът на Вихрен започна активно двубоя, като още във втората минута удар на Ододжи мина край вратата на Петков. Последва пропуск за Левски на Емил Ангелов.

Томашич и отново Емил Ангелов на два пъти пропиляха положения пред отличния вратар на Вихрен Шейтанов.

В 11-ата минута играчите на Вихрен имаха претенции към съдията Цветан Георгиев за дузпа.

Последва и удар в гредата на Софрониев.

В 29-ата минута най-активния за Левски Мирослав Иванов изведе Георги Иванов, който бе съборен на границата на наказателното поле от Цветкович, който получи за нарушението директен червен картон.

До края на полувреме футболистите на Левски така и не можаха да затруднят сериозно вратаря Шейтанов.

През втората част футболистите на Станимир Стоилов продължиха с апатичната си игра, като и появата в игра на Станислав Ангелов, Йовов и Домовчийски не можа да промени нищо.

Най-чистото положение за "сините" за гол бе в 75-ата минута, когато удар на Топузаков бе изчистен от голлинията от бранител на Вихрен.

За тима от Сандански пък Софрониев в 86-ата минута пропусна, след като бе изведен сам срещу Петков.