Левски спечели срещу ЦСКА с 3:2 в среща от втория кръг на Елитната група до 17 години. "Сините" успяха да обърнат от изоставане 0:2 и взеха трите точки.

"Червените" започнаха двубоя по-добре и поведоха в резултата още в 5-ата минута. Капитанът на тима Александър Георгиев бе авторът на попадението. Осем минути по-късно ЦСКА стигна и до втори гол, дело на Александър Донев.

Ето групата на Левски за гостуването на Лудогорец

Двубоят на стадион "Хювефарма Арена" в Разград е в събота, 17-ти август от 21:15 часа

В 37-ата минута "сините" получиха дузпа след нарушение срещу Иво Мотев. Зад топката застана Радостин Стоилов и не сгреши. Именно той донесе и втория гол за тима на Левски, но в 56-ата минута, като така изравни за 2:2.

Левски успя да осъществи пълния обрат в 69-ата минута. Тогава Иво Мотев реализира с глава.