90′
Турнир: Контроли 2024 Стадион: "JA Sport & Shooting Center", Дубай (ОАЕ) Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

86′

Жълт картон за Ивелин Попов.

84′

Пламен Андреев! 18-годишният вратар на Левски спаси "сините" в тази минута, след като латвийски футболист стреля към вратата му от непосредствена близост.

74′

Шанс за Рига се откри четвърт час преди края на мача. Дъглас Аурелио имаше възможност да стреля от пряк свободен удар, ала изстрелът му попадна в "синята" стена и опасността премина.

65′

Появилият се след почивката Ивелин Попов отправи коварен удар, но сантиметри го разделиха от целта.

59′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Отново Рикардиньо! Филип Кръстев стреля от пряк свободен удар, вратарят на Рига изпусна топката, а Рикардиньо пак бе на точното място и направи резултата 2:0!

54′

Чандъров напредна сам с топката и се озова на стрелкова позиция в наказателното поле. Новото попълнение на "сините" успя да отправи удар, но защитник на латвийците го блокира със самоотвержена намеса.

50′

Доста силен дъжд се излива над базата на "сините" в Дубай. Пороят затруднява играчите на двата отбора и в първите минути на втората част не се случва нищо интересно.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

38′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Рикардиньо! Илиян Стефанов отново имаше дейно участие в атаката. Уелтън изведе Стефанов на добра позиция и №14 в състава на "сините" шутира с левия крак, вратарят изби, но топката се озова в краката на Рикардиньо, който на празна врата нямаше как да сгреши и откри резултата!

35′

Жълт картон за Абубакар Карамоко, който спря опасна атака на "сините".

30′

Последните 10 минути темпото на игра спадна и положения пред двете врати липсват.

20′

"Сините" организираха бърза контраатака, при която Илиян Стефанов не беше особено прецизен във финалния пас към Уелтън. Бразилецът все пак получи топката, но остана с много ъгъл към вратата и стражът лесно отрази удара му.

15′

Асен Чандъров е декориран в жълто, след като извърши две нарушения в рамките на няколко минути и сръбският арбитър не го пощади.

10′

Уелтън! В десетата минута на двубоя станахме свидетели на първия точен удар. Бразилското крило на "сините" получи топката на левия фланг, влезе навътре към наказателното поле и шутира по земя, но вратарят нямаше проблеми и успя да спаси.

6′

Илиян Стефанов получи пас от дълбочина, който го остави сам срещу латвийския вратар. Стражът обаче излезе предвидливо и успя да осуети опита на Стефанов да открие резултата.

2′

Още в първите секунди на двубоя футболистите на Рига организираха атака, при която Дъглас Аурелио стреля към вратата на Ники Михайлов, но шутът му мина покрай гредата.

1′
1′