Левски победи юношите на тима до 19 години с 4:0 в учебна игра. Два гола вкара Найджъл Робърта, а по едно попадение добавиха Марин Петков и Ивайло Найденов.

В 16-та минута Каргас подаде към Найденов, той проби отдясно, стигна до аутлинията и подаде към Здравко Димитров. Той шутира силно, Иван Андонов изби, топката срещна напречната греда, след което попадна в Марин Петков, който с воле я вкара във вратата.

В 34-та минута Каргас намери вдясно Здравко Димитров, той центрира в наказателното поле, където Робърта стреля с глава и изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Андонов.

В 69-та минута Марин Петков подаде на Найджъл Робърта в наказателното поле и той отбеляза отблизо за 3:0.

В 75-та минута Патрик Галчев изведе вдясно Робърта, който намери в наказателното поле Ивайло Найденов и той от 10 метра направи резултата 4:0.

Левски: Николай Михайлов (46 - Георги Георгиев), Ивайло Найденов, Йоанис Каргас, Деян Иванов, Иван Горанов, Орлин Старокин (46 - Патрик - Габриел Галчев), Марин Петков, Илия Юруков, Мартин Петков (46 - Атанас Кабов), Здравко Димитров (46 - Насиру Мохамед), Найджъл Робърта.

Левски U19: Иван Андонов, Петър Войнов (46 - Добрин Денев), Мартин Оков (46 - Илиян Йовчев), Константин Айдарски (26 - Симоне Игнатов), Костадин Илиев (46 - Виктор Георгиев), Слав Петков, Даниел Начев, Тодор Найдин (46 - Стелиан Георгиев), Димитър Иванов (60 - Владимир Сиромахов), Николай Калинов, Самуил Беримски (42 - Каел Димитров).

Голмайстори: 1:0 Марин Петков (16); 2:0 Найджъл Робърта (34); 3:0 Найджъл Робърта (69); 4:0 Ивайло Найденов (75)