Шампионът на България Левски победи с 5:0 чешкия Прибрам в първата си контрола от лагера в Кипър. Тимът на Георги Иванов-Гонзо надигра тотално своя съперник и заслужено се поздрави с успеха.

През първата част "сините" буквално разпиляха своите съперници. Жоазиньо и Телкийски имаха добри възможности, но не успяха да се разпишат.

В 30-ата минута натискът на Левски даде резултат. Жоазиньо центрира отляво ниско и успоредно на голлинията и Бардон откри резултата от 6-7 метра.

Пет минути по-късно Телкийски центрира отдясно и Сърмов с глава стреля и успя да преодолее Рондзик. Две минути преди края на първата част съдията отсъди дузпа, която бе реализирана от Бардон. Наказателният удар бе свирен за нарушение срещу Александър Александров.

На полувремето Георги Иванов-Гонзо пусна в игра 10 нови играчи, като единствен Йордан Милиев остана на терена. Въпреки това Левски стигна до нови две попадения. Първото попадение стана дело на Христо Йовов, който повтори гола си срещу Лацио. Бижутера майсторски копна топката и прехвърли вратаря.  Четвърт час по-късно многоходова комбинация на Левски завърши с нов гол. Негов автор стана Николай Димитров, който се разписа след взаимодействие между Тевия, Кръстовчев и рикошет след удар на Йовов.