Левски победи Видима-Раковски (Севлиево) с 2:0 в контролна среща по футбол, играна на централния терен на стадион "Георги Аспарухов". И двамата треньори използваха всичките си налични футболисти и дадоха шанс за игра и на юношите.

Двете попадения за Левски отбеляза Милан Коприваров през първото полувреме. В 18-та минута той засече с глава центриране на Мирослав Иванов от пряк-свободен удар.

Четвърт час по-късно се възползва от перфектно подаване на Георги Иванов и направи 2:0. Иванов проби през защитата на Видима-Раковски, преодоля и вратаря и върна към Коприваров, който, оставен на празна врата, нямаше как да сгреши.

През следващия уикенд "сините" гостуват на Вихрен (Сандански) в двубой от 3-я кръг на родната "А" футболна група. Възпитаниците на Станимир Стоилов са начело в класирането след два успеха с по 3:0 и пълен актив от 6 точки.