С голове на Даниел Боримиров в 5-ата, Валери Домовчийски в 52-ата и Милан Коприваров в 72-ата минута Левски победи с 3:0 ОФК Белград в контрола, играна в Австрия, където "сините" продължават подготвителния си лагер.

Това бе втора проверка от началото на подготовката на Левски в австрийската база Линдабрун край Виена.

Както предварително бе обявил, треньорът на Левски Станимир Стоилов пусна в игра титулярите, като шампионите стигнаха без особени проблеми до категоричния успех, който можеше и да е по-изразителен.

Още в 5-ата минута Димитър Телкийски центрира от ъглов удар в наказателното поле, където Даниел Боримиров с глава засече за 1:0.

До края на полувремето футболистите на Левски пропуснаха няколко добри положения за нов гол, като най-чистите ситуации изтърваха Бардон и Топузаков.

В 52-ата минута, след самостоятелен пробив, Валери Домовчийски преодоля бранителите на ОФК Белград, а след това и вратаря Илич, и направи 2:0.

Малко след като се появи в игра Милан Коприваров оформи крайното 3:0 за Левски. В 72-ата минута той открадна топката от бранителя на сърбите Райкович, пробяга с нея 40-тина метра, справи се с вратаря Илич и отбеляза.

Следващата контрола на Левски е на 15 юли срещу чешкия Бърно.

Съставът на Левски в контролата с ОФК Белград: Петков (79-Митрев), Станислав Ангелов, Томашич (75-Минев), Вагнер (69-Миланов), Топузаков, Ричард (76-Борносузов), Боримиров (76-Богомил Дяков), Бардон (73-Мирослав Иванов), Домовчийски (63-Емил Ангелов), Телкийски (67-Коприваров) и Йовов (76-Костадин Дяков).