Левски победи с 2:0 на Паралимни. Контролата с кипърския тим се игра на стадион "Георги Аспарухов".

В 6-ата минута Мариян Огнянов бе дръпнат в наказателното поле на гостите и съдията отсъди дузпа, която Мирослав Иванов превърна в гол. Минута преди края на първото полувреме, най-добрият на терена Огнянов се разписа за 2:0.

През втората част най-чистото положение бе за гостите. В 60-ата минута много хубав шут на Гуменос като по чудо не попадна в мрежата на Цветан Димитров. До края кипърците владееха инициативата, но не успяха да отбележат почетно попадение.

Старши треньорът Велислав Вуцов даде шанс за изява на голяма част от резервите. Президентът на Левски Тодор Батков наблюдава срещата в компанията на спортно-техническия директор на "сините" Даниел Боримиров.