Левски победи Монтана с 3:1 в контола, играна на Стадион "Героги Аспарухов". Наставникът на столичани Георги Иванов- Гонзо използва почти всички играчи, които имаше на разположение.

Левски поведе с 1:0 в 27-ата минута. Попадението реализира машината за голове Еньо Кръстовчев. То стана след атака отляво на Жоазиньо и центриране към Еньо, който не сгреши с глава.

Ники Димитров покачи на 2:0 след майсторско изпълнение в 40-ата минута.

През второто полувреме Гонзо пусна 7 нови футболисти. Отляво на защитата бе Вагнер, в средата - С.Иванов и Георги Ангелов, отдясно - Иван Стоянов. Като халфове се изявяваха Симонович и Балджийски, пред тях бе Христо Йовов. Отляво на атаката действаше Николай Димитров, отдясно Табаков и на върха - Георги Христов.

Малко след влизането си в игра Йовов бе близо до трети гол за Левски, но нацели страничната греда. Само няколко минути по-късно Монтана намали чрез Венци Иванов, който се възползва от неразбирателство между Митрев и Вагнер.

Четвърт час преди края Балджийски оформи крайното 3:1 след силен шут с левия крак.

Стартовите състави:

ЛЕВСКИ: Митрев, Балтанов, Рабех, С. Иванов, Лусио Вагнер, Бардон, Тасевски, Киров (20', Димитров), Жоазиньо, Зе Соарес, Кръстовчев;