90+2′
Турнир: Контроли 2024 Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители: 289
90+2′

КРАЙ НА МАЧА!

Левски - Пирин 2:1 в приятелски мач

Левски победи трудно Пирин в неофициалния повторен дебют на Николай Костов

Вижте подробности

90′

ГОЛ! Рикардиньо е точен от дузпа! 2:1! Левски все пак стигна до успеха в двубоя в последната минута на мача. Уелтън беше съборен в наказателното поле на "орлетата" и съдията посочи бялата точка. С изпълнението се нагърби Рикардиньо, който технично прати топката в десния ъгъл на вратата.

85′

ОЛДЪР! "Сините" имаха отлична възможност за гол пет минути преди края на двубоя, когато след изпълнение на корнер топката попадна в Олдър, който стреля много силно с десния крак, но вратарят на Пирин спаси.

80′

С течение на времето "орлетата" също замениха целия си състав.

68′

Виктор Любенов спря опасна атака на Пирин и получи първия жълт картон в мача.

66′
Снимка 623844

Източник: startphoto.bg

57′

В 57-ата минута попадение на Ивелин Попов беше отменено заради засада. Опитният футболист на Левски получи топката около дъгата и изведе Рикардиньо, който пък нанесе удар, а след намесата на Ковальов, Попов довкара кълбото в мрежата, но флагът на страничния съдия беше високо вдигнат.

53′
Снимка 623835

52′

Малко след подновяването на играта Рикардиньо открадна топката в полето на Пирин, навлезе в пеналтерията на "орлетата", но вместо да шутира, опита пас на сляпо по диагонал. За съжаление на бразилския нападател никой от неговите съотборници не се беше включил в атаката и опасността пред вратата на Пирин отмина.

46′

В началото на втората част треньорът на Левски смени целия си състав. В игра за "сините" се появиха Иван Андонов, Виктор Любенов, Келиан ван дер Каап, Кристиан Димитров, Александър Божилов, Нейдън Олдър, Асен Чандъров, Ивелин Попов, Джавад Ел Джемили, Уелтън и Рикардиньо.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

ПОЧИВКА!

33′
Снимка 623833

27′

ГОЛ! 1:1! КОНДРАКОВ! Отборът на Пирин успя да възстанови равенството в 27-ата минута на двубоя. Тютюков получи извеждащ пас в полето на "сините", напредна с топката и стреля, но Николай Михайлов успя само да избие, пращайки кълбото в краката на Кондраков, който пък не се посвени да шутира от движение и с левия крак прати топката в мрежата на Николай Михайлов.

18′
Снимка 623823

16′

В 16-ата минута Жереми Петрис едва не подари на топката на Борис Тютюков, който можеше да излезе сам срещу Ники Михайлов, но нападателят на Пирин не очакваше този подарък и ситуацията се размина без последствия за "сините".

10′
Снимка 623827

2′

ГОЛ! 1:0! БАЧЕВ! Още в първата минута на учебната игра станахме свидетели на красиво попадение на "Герена". Асен Митков разсече отбраната на благоевградчани с ювелирен пас, а Преслав Бачев се озова сам срещу Ковальов и го преодоля с техничен удар с левачката. "Орлетата" имаха бегли претенции, че младият футболист на Левски се е намирал в нередовна позиция, но трябва да се сърдят на Дмитро Семенив, който беше покрил засадата и по този начин остави Бачев в чиста позиция.

1′

НАЧАЛО НА ПРИЯТЕЛСКИЯ МАЧ МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА!