Турнир: Контроли Стадион: "Kaya Palazzo" Зрители:
90′

Край на мача!

85′

Нова добра възможност за Олександрия! След центриране отдясно в наказателното поле, нито Виктор Любенов, нито Димитров успяха да се намесят и топката стигна до Владислав Погорилий, който стреля с глава, но Михайлов показа чудесен рефлекс и изби в корнер.

75′

Костишин се измъкна от Кристиан Димитров и Михалев и засече с глава центриране в наказателното поле, но ударът му премина покрай вратата на Михайлов.

70′

Илиян Стефанов имаше добра възможност да обстрелва вратата на Олександрия, но ударът му бе спасен от вратаря.

66′

"Оранжевите" организираха опасна атака по десния фланг, стигна се до подаване пред наказателното поле, където играч на украинците стреля по посока вратата на Николай Михайлов, който обаче не беше затруднен и улови.

62′

Пълен обрат в полза на Олександрия! Влезлият на почивката Денис Костишин отбеляза втори гол във вратата на Левски! Капитанът на Сигейев проби в половината на „сините“ и комбинира надясно с Юрий Копина, който центрира във вратарското поле, където   Костишин се имъкна от Галчев и не остави шансове на Андреев за 1:2.

57′

"Оранжевите" имаха отлична възможност да стигнат до пълен обрат.След изпълнение на ъглов удар, Цунами изчисти с глава, а играч на украинците нанесе опасен удар по земя от дистанция, но вратарятАндреев  успя да избие в нов корнер.

50′

Пет минути след началото на втората част Левски имаше шанс отново да излезе напред в резултата. Уелтън отне топката на централния кръг от играч на украинския тим, напредна на скорост, стигна до наказателното поле, нагласи си топката на десния крак и стреля ниско към долния десен ъгъл на Шевченко, но вратарят успя да спаси..

46′

Започна второто полувреме!

45+5′

Край на първата част!

45′

В заключителните секунди на първото полувреме Олександрия стигна до изравняване на резултата, след точен удар на Артьом Шулянский!

39′

Рикардиньо откри резултата в полза на Левски, след точно изпълнена дузпа!

38′

Дузпа за Левски!

31′

Цунами центрира в наказателното поле и Рикардиньо изпрати топката в мрежата, но попадението бе отмененено заради спорна засада.

19′

Удар на Галчев от пряк свободен удар, но над вратата.

13′

Уелтън получи топката на левия фланг, финтира няколко играчи в оранжеви екипи, нахлу в наказателното поле и стреля, но ударът му мина над напречната греда.

10′

Пламен Андреев допусна грешка при изнасянето на топката и тя му бе отнета, но впоследстие вратарят на "сините" успя да коригира своята неточност.

7′

Удар от дистанция на Хосе Кордоба, топката мина встрани от вратата на Олександрия.

1′

77. Дейвид Михалев

Втората контрола на Левски от лагера в турския курорт Белек ще бъде срещу украинския Александрия. Проверката ще бъде днес от 16:00 часа и ще бъде предавана по Диема Спорт 2. Първият спаринг срещу втородивизионния унгарски Вашаш (2:3) бе излъчван по клубната телевизия и ТВ1.

В момента съперникът на "сините" в неделя заема 11-ата позиция в елита на Украйна.

На столичани им предстоят още седем проверки след споменатия мач. Тимът на Николай Костов ще се изправи срещу косовския Дукаджини, босненския Тузла Сити, чешкия Баник Острава, украинските Динамо Киев и Шахтьор Донецк (до 19 години), казахстанския Кайсар и латвийския ФК Рига.

Вчера футболисти на Левски получиха ден почивка след контролата с Вашаш. Днес левскарите ще подновят двуразовите си занимание в Белек.

Николай Костов ще може да разчита на всичките си играчи, като след контролата с Вашаш няма футболисти с проблеми.