Юношите на Левски до 15 и 17 години записаха победи срещу Ботев (Пловдив) като гост в мачове от 29-ия кръг на Елитните групи.

Юношите на Левски до 15 години победиха с 3:1 връстниците си от Пловдив. Два гола за "сините" вкара Стивън Стоянчов - в 35-та и в 39-та минути, а веднъж се разписа Денис Гиведжов в 52-та минута.

Воденият от треньора Стоян Димов тим е на трето място в класирането с 62 точки.

Билал Бари с впечатляващо постижение

Вече година и половина не изпуска мач за Левски

Съставът на Левски U15: 1. Атанас Кехайов, 2. Димитър Яръмов (60 - 9. Стивън Гаоте), 3. Александър Кръстев, 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов, 8. Стивън Стоянчов (50 - 18. Кристиян Илиев), 11. Радостин Стоилов, 13. Анатоли Кръстев (67 - 15. Георги Добрев), 14. Михаил Петров (к), 17. Денис Гиведжов (67 - 10. Марио Данчев), 19. Христо Аргиров.

Левски U17 стигна до победата в последната минута - 3:2. Любомир Тодоров в 10-та и Васил Василев в 18-та минути дадоха аванс на "сините", но домакините успяха да изравнят. Победното попадение за "Левски" бе дело на Никола Бандев в 90-та минута.

Воденият от треньора Виктор Димитров тим е на трето място в класирането с 68 точки. Съставът на "Левски" U17: 99. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 3. Атанас Килов, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев, 8. Кристиан Чачев (61 - 14. Александър Божилов), 9. Васил Василев (75 - 7. Кристиан Красимиров), 10. Любомир Тодоров, 11. Адриан Райчев (61 - 17. Георги Христанов), 18. Никола Бандев.