Турнир: Контроли 2024 Стадион: Градски стадион в Правец Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

88′

Марин Петков намери Асен Митков, който беше близо до гол, но играч на Марица изби от голлинията.

78′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Рикардиньо свали към Роналдо, който с премерен удар от малък ъгъл направи 3:1.

75′

Голямата жега в Правец принуди рефера да даде кратка почивка на двата тима.

64′

Петрис, Митков, Роналдо, Петков, Краев, Ел Джемили влязоха в игра.

64′

Далечен шут на Рикардиньо, но Начев се намеси.

58′

Какъв шанс за Марица! Милен Танев видя, че Пламен Андреев бе излязъл напред и стреля почти от центъра и удари греда!

53′
Наско пак при Левски, говори с Ники и Валери

По време на контролата

52′
Снимка 624932

Източник: startphoto.bg

49′

Грешка на "синята" отбрана остави Марчев да стреля отблизо, но Андреев изби решително топката.

47′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Ивелин Попов пусна дълго центриране към Илиян Стефанов, който засече с глава в наказателното поле и направи резултата 2:1.

46′

Пламен Андреев замени Иван Андонов.

46′

Михалев, който беше заменен от Стоянов през първото полувреме, отново влезе в игра, заменяйки Преслав Бачев.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Патрик-Габриел Галчев центрира, а Илиян Стефанов стреля с глава, а там Чандъров успя да протегне крак и да изравни за 1:1!

42′

ГОЛ ЗА МАРИЦА! Сали Садъков напредна отдясно и подаде към Станислав Маламов, който засече и стреля в близкия ъгъл на вратата, пазена от младия Андонов за 0:1.

32′

Антоан Стоянов замени Михалев.

27′

Добра възможност за "сините". Патрик-Габриел Галчев изведе добре Стефанов, той напредна от ляво, навлезе в наказателното поле и потърси далечната греда, но неточно.

20′
Снимка 624919

18′

Марчев напредна опасно и потърси подаване в наказателното поле, но не се стигна до завършващ удар от негов съотборник.

12′
Снимка 624913

10′

След нов корнер, Чандъров свали към Ван дер Каап, който стреля, но неточно.

7′

Преслав Бачев спечели топка в центъра на терена и подаде към Ивелин Попов, но кълбото бе избито в корнер. След ъгловия удар, Кристиан Димитров засече с глава, но стреля в аут.

Снимка 624921

1′
1′

88 . Марин Петков

Левски се изправя днес срещу втородивизионния Марица (Пловдив) във втората си контрола по време на подготвителния си лагер в Правец. Срещата стартира в 10:30 часа.

Първоначално мачът беше предвиден за 18 часа, но бе преместен за сутринта по настояване на пловдивчани.

В първия си мач в Правец "сините" записаха победа с 2:1 над Етър, а преди това на стадион "Георги Аспарухов", тимът на Николай Костов се наложи над Пирин (Благоевград) със същия резултат.

Последната предвидена контрола на "сините" е на 8 юли, когато тимът ще се изправи срещу кипърския АПОЕЛ (Никозия).