Лидерът във временното класиране на "А" група Левски разгроми с 6:1 като домакин гостуващия отбор на Родопа (Смолян).

Неостаряващият Даниел Боримиров изведе вицешампионите напред в резултата в 9-ата минута, а изненадващо Лясков изравни само три минути по-късно.

Левски упражни чудовищен натиск и резултатът не закъсня - Седрик Бардон в 19-ата и Валери Домовчийски в 39-ата минута дадоха комфортна преднина на “сините” преди почивката.

Вторите 45 минути започнаха с нов натиск на Левски.

Домакините обаче направиха огромен брой пропуски, които ги лишиха от по-убедителна победа.

В 68-ата минута скандалният юноша на клуба Николай Димитров реализира две попадения в рамките на по-малко от минута, а Мирослав Иванов оформи крайното 6:1 в последната минута на двубоя.

В друга среща от кръга Локомотив (Сф) победи като гост Нафтекс с 1:0 в треньорския дебют на Георги Василев на кормилото на "нафтата" и направи положението на бургазлии почти безнадеждно.

Единственото попадение в срещата падна в 52-ата минута, като негов автор стана Иван Пасков, който се разписа след перфектно изпълнен пряк свободен удар.