ГООЛЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру бележи след изпълнение директно от корнер - 1:0!

Жълт картон за Лукас Саша.

70′

Фигейредо смени Паулиньо.

68′

Атака на Левски отляво на фланга завърши с удар на Тиам извън наказателното поле, който обаче мина далеч от целта.

65′

Лудогорец опитва да затрудни домакините основно чрез пробиви отдясно, но до момента защитата на "сините" се представя доста стабилно.

59′

Натискът на разградчани през второто полувреме се засилва, докато левскарите явно ще разчитат на контраатаки.

56′

Жълт картон за Тиам.

51′

Кешеру пропуска от бялата точка след страхотно спасяване на Митрев!

50′

Никола Попов отсъжда дузпа заради игра с ръка на Антонио Вутов!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

40′

Жълт картон за Яблонски.

37′

Левски успя да изнесе играта в половината на съперника в последните 6-7 минути и стигна до две разбърквания пред вратата на Ренан, които обаче завършиха с добра развръзка за разградчани.

28′

Добро центриране на Нашименто от фаул намери Вутов, който обаче отклони топката слабо и тя попадна в ръцете на Ренан.

26′

Жълт картон за Сисиньо.

21′

Далечен удар на Натанаел, Митрев улови топката.

14′

Мисиджан комбинира на двойно с Кешеру, но ударът на холандеца от наказателното поле е неточен.

7′

Лукас Саша също беше изпуснат в наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри до гредата!

6′

Две поредни страхотни спасявания на Митрев в рамките на секунди! Марселиньо засече топката с глава от близка дистанция, капитанът на "сините" изби, топката попадна в Кешеру, който също на метри от вратата не успя да преодолее вратаря на Левски!

3′

Лукас Саша опита да намери целта с удар извън наказателното поле, но топката минава високо над вратата.

1′

99. Иванов 35. Вълчев

Левски приема Лудогорец в мач от 29-ия кръг на Първа лига, а "сините" ще се опитат да прекратят лошата си серия в шампионата.

В последните си 4 срещи за първенство футболистите на Делио Роси допуснаха равенство с Етър и допуснаха три загуби, съответно от ЦСКА, Берое и Ботев.

Все пак левскарите ще влязат с настроение в мача, след като победиха ЦСКА през седмицата с 2:0 в първия полуфинал за Купата на България.

Лудогорец пък спечели драматично в миналия кръг срещу ЦСКА и дръпна на върха с 6 точки. Разградчани обаче се нуждаят от задължителна победа днес, за да запазят комфортния си аванс пред преследвача от "Българска армия".

Левски също се нуждае от 3 точки в борбата за 3-ото място с Берое, имайки предвид, че старозагорци победиха Ботев по-рано през деня и вече имат 4 точки аванс пред играчите на Делио Роси.