90+2′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+2′

КРАЙ НА МАЧА!

Левски - Локомотив (София) 6:0 в мач от efbet Лига

Без милост! Левски разби Локо (София) с 6:0!

Вижте подробности

84′

ГРЕДА! Локомотив (Сф) имаше шанс да отбележи почетно попадение малко преди края на двубоя. Карлос Франса излезе очи в очи с Пламен Андреев и стреля покрай него, но топката се отби от десния страничен стълб.

80′

ГОЛ! Илиян Стефанов! Десет минути преди края на мача резултатът набъбна до 6:0. Андриан Краев блесна с пробив по левия фланг и центрира към Стефанов, който засече с десния крак и хвърли в екстаз домакинските привърженици.

72′

ГООЛ! 5:0! РОНАЛДО!! Кошмарът за гостите продължи и те допуснаха още един гол в 72-а минута след груба грешка на вратаря Бубакар Гайе. Галин Минков върна топката към Гайе, той се засуети, а Роналдо се възползва, открадна я от краката му и прати в мрежата на локомотивци за пети път.

65′

ГООЛ! МАРИН ПЕТКОВ! Резултатът стана 4:0 в 65-а минута. Новото попълнение на Левски Фадига разсече отбраната на Локо (Сф) с пас към Цунами. Бразилецът пусна прострелно центриране в наказателното поле, а Марин Петков прати топката в мрежата на "железничарите" за четвърти път.

60′

Уелтън отстъпи мястото си на Марин Петков.

60′

Асен Митков е заменен от Асен Чандъров.

56′

Жълт картон за Алан Диас.

53′
Снимка 628114

Източник: startphoto.bg

51′

ГООЛ! ЕЛ ДЖЕМИЛИ! Пет минути след подновяването на играта преднината на "сините" стана класическа. Роналдо проби по дясно крило и центрира, а Алан Диас не се намеси добре и сервира топката на Ел Джемили. Играчът на Левски стреля веднага и след рикошет в Диас топката стана неспасяема за Гайе. 3:0!

46′

Кристиан Димитров е заменен от Ван дер Каап.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

ПОЧИВКА!

38′

ВТОРИ ГОЛ ЗА "СИНИТЕ"! ЕЛ ДЖЕМИЛИ! Малко преди почивката Левски удвои преднината си. Андриан Краев даде дълъг диагонален пас към Уелтън на лявото крило. Бразилецът пое топката добре и подаде към Ел Джемили, а испанецът хладнокръвно отбеляза с левия крак за 2:0!

20′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! КРАЕВ! След 20 минути игра Левски поведе в резултата на "Герена". "Сините" изпълниха късо ъглов удар, а Ел-Джемили пусна за Уелтън. Бразилецът пласира отлична топка пред вратата на Гайе, а Андриан Краев насочи с глава и поведе отбора си напред.

2′

Още във втората минута Левски организира страхотна атака, при която Андриан Краев намери Ел Джемили в центъра на терена. Младокът подаде в коридор към набралия скорост Роналдо, а бразилецът излезе сам срещу стража на Локомотив. Второто докосване на Роналдо му изневери и позволи на Бубакар Гайе да легне и да улови топката. Три минути по-късно изстрел на Уелтон от дистанция завърши в трибуните.

1′