Левски завърши наравно 2:2 срещу лидера в румънската елитна дивизия Оцелул Галати в контрола среща, която се проведе в кипърския курорт Агиа Напа.

Резултатът откриха румънците в 18-ата минута. Тогава остра атака на Оцелул бе спряна непозволено в наказателното поле от Владимир Гаджев и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана Йорга, който хладнокръвно я прати в долния десен ъгъл на вратата на Митрев – 1:0.

В 27-ата минута и „сините” получиха правото да изпълнят дузпа. Тогава Гара Дембеле навлезе мощно в наказателното поле и бе фаулиран от бранител на румънците. Самият Дембеле се нае с изпълнението и не сгреши, изравнявайки резултата. До края на първата част играта бе доста равностойна и до опасни положения не се стигна.

Левски излезе много мотивиран след почивката и още от първите минути се настани в половината на румънците. Два пропуска на Гара Дембеле обаче лишиха „сините” от преднина в резултата. До такава стигнаха обаче румънците. В 65-ата минута Пена изпълни пряк свободен удар по перфектен удар и оплете топката в мрежата зад Митрев за втори път.

„Сините” не се отказаха да търсят гола и стигнаха до такъв в 85-ата минута. Тогава главният съдия Костас Кирякос отсъди спорна дузпа за българите. Зад топката застана Влади Гаджев, който нямаше проблеми да изравни резултата. До края на мача до нов гол не се стигна, въпреки че Левски проведе още няколко добри атаки.